Babie leto: Ideálny čas na novú skincare rutinu

27. októbra 2022
1031
 

Pre niekoho možno ešte leto nekončí a vychutnáva si posledné teplé dni na prázdnych plážach. Začiatok jesene však pre väčšinu z nás znamená návrat do práce, do školy a do každodenného mestského kolobehu. Krásne dni babieho leta sú ako stvorené pre skincare rutinu, ktorá by mala byť pre každú ženu chvíľkou zaslúženého relaxu. 

Urobte si čas pre seba a vyskladajte si novú skincare rutinu, ktorá vás rozmazná. Švédska beauty-tech značka FOREO vie, že krása vychádza zvnútra a jej pokrokové vychytávky starostlivosti o pleť sú stvorené pre chvíle relaxu a hĺbkovej starostlivosti, vďaka ktorej bude vaša pleť žiariť. Stačí vám zapojiť fantáziu alebo sledovať tri kroky ku krásnej, vypnutej a žiarivej pleti.

Relaxačné cvičenie a masáž tváre 

Zapáľte si vonnú sviečku a zapnite svoj obľúbený playlist, nastal čas na hýčkanie. Uvoľnite sa, doprajte si oddych a svoju skincare rutinu začnite čistením s prístrojom LUNA 3 plus a Micro-Foam Cleanser od FOREO. Jeho termoterapia vás v momente zrelaxuje a pocit čistoty po použití vás bude sprevádzať po celý deň. LUNA 3 plus odstraňuje až 99,5 % baktérií, nečistôt a prebytočného mazu a je jediným prístrojom na svete, ktorý kombinuje čistenie tváre s termoterapiou, T-Sonic pulzáciami a spevňujúcimi masážami mikroprúdom.

Hĺbková hydratácia pleti 

FOREO UFO 2 je kozmetická vychytávka, ktorá poskytuje intenzívne ošetrenie tváre už za 2 minúty. Okrem neuveriteľných výsledkov, ktoré ponúka v kombinácii s Farm to Face pleťovými maskami, zaisťuje aj relaxačný zážitok ako v luxusnom SPA. Jeho kryoterapia osviežuje pokožku a robí ju pevnejšou a jasnejšou, vďaka čomu je vynikajúcou voľbou pre starostlivosť o pleť v teplejších mesiacoch. Tú následne perfektne doplní jemná textilná maska ​​z Bulharskej ruže, ktorá pleť hĺbkovo vyživí a hydratuje.

Tréning pre pleť

Relax a tréning zároveň? Je to možné s revolučným face fitness. Vaša pleť bude vďaka pravidelnému cvičeniu stimulovaná, vypnutejšia a menej ochabnutá. Navyše, pravidelným tréningom  sa budete môcť poďakovať aj za tvorbu nových buniek a kolagénu.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.