Miss Slovensko 2021: Novú kráľovnú krásy spoznáme už túto sobotu!

5. augusta 2021
3625
 

Ktorá dáma sa stane novou kráľovnou Slovenska? Prípravy na priamy prenos 26.ročníka súťaže Miss Slovensko sú už v plnom prúde. Finalistky čaká už túto sobotu 7. augusta finálový večer na TV JOJ, ktorého moderátorom bude opäť Libor Bouček. Tešiť sa môžeme aj na vystúpenia Emmy Drobnej, Ega či Martiny Schindlerovej.

Miss Slovensko už dávnou nie je len o kráse. Aj tento rok sa preto súťažiace predvedú v špeciálnom  čísle, ktoré bude po skupinách vyskladané z ich talentových dispozícií. Nebude chýbať spev, hra na klavír či tanec, ale ani vzdušná akrobacia a maľba vo dvojici. ,,Mnohé finalistky aj mňa prekvapili. Nielen tým, čo dokážu, ale aj tým, ako sa do príprav na galavečer a priamy prenos pustili. Sú ambiciózne a to sa mi páči. Verím, že to ocenia aj diváci,“ povedal riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik, ktorý bude predsedom hlavnej poroty.

Do poroty, ktorá vyberie najkrajšiu Slovenku si tento rok sadne Dominika Cibulková, Mikina DimunováPetra FicováMagdaléna ŠebestováJakub Grigar, Lukáš Kimlička a Bekim.

Počas finálového večera sa môžeme tešiť na módne kolekcie niekoľkých módnych domov a zvučných značiek. Dve kolekcie sú pripravené v spolupráci s luxusným módnym domom ALIZÉ, plavková časť finálového večera bude v slovenských plavkách svetovej značky Relleciga, tvorbu slovenských a českých návrhárov bude zastupovať výberová kolekcia PRIVEÉ lounge a záverečná kolekcia bude patriť svadobnému salónu WEM, ktorý si aj pre tohtoročné defilé pripravil kolekciu luxusných šiat doplnenú luxusnými klenotmi slovenského výrobcu svadobných šperkov LORETTA® wedding jewellery.

Kto je novou Miss Press?

Meno novej Miss Slovensko síce spoznáme až v sobotu, no akreditovaní novinári už  rozhodli o titule Miss Press, ktorou sa stala finalistka č.8 Júlia Ivanová. Počas finálového večera budú okrem hlavných titulov ocenené aj víťazky hlasovaní verejnosti v kategóriách – EVA Miss Sympatia 2021,  Miss GOSH 2021, Miss Úsmev 2021 a Miss Príjemný hlas 2021.

Víťazka súťaže Miss Slovensko získa 25 zaujímavých cien. K tým hlavným patrí prenájom auta na jeden rok od spoločnosti AVIS MaxiRent, exkluzívnu dovolenku pre 2 osoby do fascinujúceho Ománu od CK Hydrotour i kompletne zariadený 3-izbový byt na jeden rok v jednom z projektov spoločnosti ISMONT.

Foto: Peter Stas

Zdieľaj článok:

All Comments