Akčné dobrodružstvo pre celú rodinu. Do kín sa opäť vrátia Příšerákovi

15. marca 2022
1969
 

Už vo štvrtok 24. marca sa na plátna slovenských kín dostane pokračovanie animovanej komédie od režiséra Holgera Tappe. Po úspechu rodinného filmu Příšerákovi z roku 2017, sa animovaní hrdinovia vracajú s nemenej zábavným dobrodružstvom, ktoré prežijú na svojom výlete okolo sveta.

Tí najmenší si určite na ešte dobre spomínajú na animovanú rodinku Wishbonovcov. Od ich veľkého „príšerákovského“ dobrodružstva už uplynul nejaký čas a všetko nasvedčovalo tomu, že si vedú bezstarostný život. Každodenný život však má zlozvyk znovu hádzať polená pod nohy.

Pozvanie na svadbu Baby Yagy a jej nastávajúceho je pre rodinu príjemným rozptýlením. Kým si však snúbenci stačia povedať áno, ich slávnostný deň zničí nepozvaný hosť. Malá milionárska dcérenka Mila , ktorá je super cool agentka a hlavne obávaná lovkyňa príšer, oboch svadobčanov unesie! Wishbonovci majú jedinú možnosť ako svojich priateľov zachrániť . Musia sa znova premeniť na Príšerákovcov. Ako múmia, vlkolak, upírka a  Frankensteinové monštrum sa cez tropické pláže i zasnežené hory vydávajú po stopách Mily a jej zajatcov.

V slovenskom znení budeme počuť Helenu Krajčiovú, Gabrielu Dzuríkovú, Daniela Hudáka, Martina Hronského či Mareka Majeského.

 

 

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.