Šok: Miley Cyrus sa tajne vydala!

27. decembra 2018
4638
 

Americká speváčka Miley Cyrus sa konečne vydala! Talentovaná kráska si po 10-rokoch povedala áno s austrálskym hercom Liamom Hemsworthom. Na rozdiel od svojich kolegýň sa vo svoj veľký deň zaobišla bez stovky hostí a desiatok fotografov.

To je ale prekvapenie. Tri fotografie, ktoré zverejnila Miley Cyrus na svojom Instagrame postavili celý Hollywood do pozoru! Informácie o tajnej svadbe neskôr potvrdili aj fotky, ktoré zverejnila rodina úspešnej hudobníčky.

Cyrus sa s Hemsworthom zoznámila ešte v roku 2010 počas nakrúcania filmu Posledná piesen. Dvojica už síce raz svadbu plánovala, no v roku 2013 sa rozišli. Po tom, ako si Miley prešla svojim obdobím rebélie, plnej drog a alkoholu sa k sebe dvojica opäť vrátila.

View this post on Instagram

12.23.18

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

View this post on Instagram

This makes my heart so happy …. ?

A post shared by Tish Cyrus (@tishcyrus) on

Pár sa podľa všetkého zosobášil v tajnosti 23. decembra. Škandalózna speváčka má na fotografiách svadobné šaty, ktoré pochádzajú z dielne Vivienne Westwood. Informácia o tajnej svadbe je o to viac prekvapivá, že posledné mesiace Miley o svojom vzťahu nijako nehovorila. Dokonca sa špekulovalo o tom, že Liam dal Cyrus opäť kopačky.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.