Nové obliečky vám prinesú možno aj nové sny…

24. mája 2021
2070
 

Všade dobre, doma najlepšie. Hovorí sa to a máme to takto všetci. Dokonca aj tí najaktívnejší cestovatelia sa radi vracajú na to jedno miesto na svete – domov. Domov, to je pocit bezpečia, pohody, známej vône a obľúbených farieb. Každému z nás sa páči niečo iné a tak, ako má každý človek jedinečný a neopakovateľný odtlačok prsta, tak má aj každý priestor, ktorý nazývame domovom, svoj neopakovateľný štýl. Od moderného minimalistického až po priestor zaplnený spomienkami na rodinu, chvíle a miesta, ktoré pre nás znamenajú tak veľa.

Aj ten najobľúbenejší priestor si žiada raz za čas zmenu doplnkov, dekorácií či farebnosti. Občas stačí aj malá zmena vzoru na posteľných obliečkach a hneď vyzerá spálňa inak, modernejšie, sviežejšie či veselšie. S farbami sa dá čarovať a rovnako aj so vzormi. Ale dôležité je nezabúdať aj na funkčnosť, preto myslíme aj na výber materiálov a aktuálnu sezónu, na ktorú si vyberáme nové obliečky.

Ak máte radi v dome či byte hostí, môžete zvoliť okrem obliečok aj niečo ešte vhodnejšie a praktickejšie. Letné periny s potlačou v obľúbenom motíve, ktoré už nemusíte navliekať. Jednoducho ich vytiahnete zo skrine a je to. A keď návšteva odíde, stačí periny oprať na 40 °C a odložiť pre ďalšiu príležitosť. Sú krásne, ľahké a vďaka obľúbenému mikrovláknu tiež zamatovo hebké. Letné periny s jemným vzorom prúžkov a kvietkov dodajú romantickú atmosféru aj vášmu priestoru na chate a hlavne, stále hovoríme o perinách, ktoré nie je potrebné prevliekať do obliečok. Starostlivosť o ne zvládnu všetci, ktorí následne ocenia pohodlnosť príjemného spánku. Ten garantuje aj dobrá ventilácia vzduchu a tiež fakt, že periny neabsorbujú vlhkosť. Alergici sa nemusia báť, prikrývka je z antialergického dutého vlákna.

Letné vzorované prikrývky si určite nájdu miesto v každom dome, byte či chalupe. Ale poznáte ten pocit, keď sa celú noc prehadzujete v posteli a nie a nie zaspať. Raz je vám zima, raz sa zase potíte a tento kolobeh sa vám strieda celú noc. Ráno sa zobudíte unavenejší, ako keď ste išli spať. Riešenie má deDoma v rafinovaných posteľných obliečkach, ktoré hrejú aj chladia zároveň. Ako je to možné? Tak, že jedna strana je z chladivého mikrovlákna a druhá z hrejivého mikroflanelu. Tejto vychytávky sa netreba báť, nie je vôbec náročná na údržbu, stačí bežné pranie v práčke na 30 °C. S posteľnými obliečkami Dual Feel Lucia bude o každého postarané ako v bavlnke. Bez ohľadu na to, či je zima alebo leto.

S posteľnými obliečkami od deDoma si osviežite každý priestor, v ktorom radi spávate. Sú stálofarebné, nekrčivé a ľahko sa udržiavajú. Nemusíte hneď meniť nábytok, aby ste mali pocit nového priestoru v starom byte či dome. Stačí malá investícia do nových farieb a vzorov a pocit novoty sa dostaví za pár minút – miesto v nich si okrem vás zaručene nájde aj neposlušný štvornohý maznáčik. On najlepšie vie, kde je dobre.

www.dedoma.sk alebo FB deDoma

Rôzne farby a rozmery, cena od 37,90 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.