Najlepší kuchynský pomocník? Batéria GROHE Zedra

15. decembra 2021
1528
 

Moderná kuchynská batéria musí nielen dobre vyzerať, ale tiež byť funkčná a pohodlná – musí to byť skrátka skutočný kuchynský pomocník. Rad GROHE Zedra, ktorý je k dispozícii v chrómovom vyhotovení alebo antikorovom SuperSteel, spĺňa tieto požiadavky vďaka svojím univerzálnym funkciám. Vyťahovacia sprchová hlavica vám dodá flexibilitu a je ideálna na prípravu pokrmov aj čistenie drezu. Celkom jedinečným benefitom je sprcha s troma režimami prúdu. Pokiaľ potrebujete veľmi intenzívny prúd na čistenie odolných nečistôt a mastných škvŕn, zvoľte režim Blade Spray, zatiaľ čo tradičný sprchový prúd je ideálny na oplachovanie zeleniny. Laminárny prúd potom poskytuje rovnomerný, súvislý prúd vody, pri ktorom nehrozí striekanie vody okolo umývadla. Vďaka magnetickému dokovaniu sa sprcha po dokončení práce zasunie späť do svojej polohy – hladko a ľahko. To platí aj pre inštaláciu batérie: Vďaka montážnemu systému GROHE FastFixation Plus je inštalácia bezproblémová. Vďaka batérii GROHE Zedra tak bude modernizácia kuchyne hračkou.

Dýzový prúd Blade Spray je výkonný, ale v porovnaní s bežným sprchovým prúdom šetrí až 70 % vody. Vďaka tomu sú batérie Zedra prelomovými produktmi pre udržateľnejšiu spotrebu vody. Integrované tlačidlo na pozastavenie na sprchovej rukoväti navyše umožňuje kedykoľvek zastaviť prietok vody, napríklad pri presúvaní sprchy medzi hrncami. Táto funkcia pomáha nielen šetriť vodou, ale tiež zabraňuje nechcenému vytopeniu kuchynskej linky. Batéria GROHE Zedra prináša väčší používateľský komfort a udržateľnú spotrebu vody pre kuchyne vašich zákazníkov.

Batéria GROHE Zedra ponúka tiež celý rad výhod v oblasti bezpečnosti a starostlivosti o zdravie. Oddelené vnútorné rozvody zaručujú, že sa pitná voda vnútri batérie nikdy nedostane do kontaktu s olovom a niklom. Batérie GROHE Zedra sú preto mimoriadne bezpečné, najmä pre domácnosti s malými deťmi.

Dotyk modernej doby: spojenie batérií Zedra a ovládania EasyTouch

Bez ohľadu na intenzitu prúdu ponúkajú batérie Zedra vždy jednoduchú a intuitívnu prevádzku. Príkladom je hlavne model Zedra Touch, teda verzia vybavená technológiou GROHE EasyTouch. Táto technológia umožňuje používateľom ovládať prúd vody dotykom ruky, zápästia alebo lakťa. Dotykové ovládanie je ideálne na manipuláciu so špinavými rukami, najmä pri príprave surového mäsa a rýb. Teplotu vody pre funkciu EasyTouch je možné vopred nastaviť pomocou integrovaného zmiešavacieho ventilu, ktorý zaisťuje bezpečnú teplotu vody a zabraňuje opareniu.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.