Nečakaný úspech Cardi B. Skladba o koronavíruse boduje v hudobných rebríčkoch

26. marca 2020
3642
 

Takýto úspech zrejme ani samotná Cardi B nečakala. Kontroverzná raperka pár dní dozadu na svojom Instagrame zverejnila video, v ktorom sa rozhovorila o koronavíruse. Zvuk z tohto videa sa stal za pár dní doslova virálom. Dnes je z toho hit, ktorý boduje v hudobných rebríčkoch po boku Taylor Swift či Wiz Khalifu.

Cardi B si vo svete získala množstvo fanúšikov nie len kvôli svoje hudbe, ale aj vďaka podrezanému jazyku. Chladnú ju nenechala ani pandémia koronavírusu. K celej situácii sa vyjadrila s nadsádzkou ,svojich fanúšikov však poprosila, aby ostali doma a v bezpečí.

Video Cardi B využil aj doposiaľ takmer neznámy DJ Imarkkeyz. V jeho novej skladbe Coronavirus použil práve tú časť, kde rodáčka z New Yorku hovorí o koronavíruse. Keď túto pieseň vydal, zrejme ani sám nedúfal, že sa jej bude tak dariť. Ešte viac v šoku ostala Cardi B, ktorá zrejme o vzniku tohto remixu vôbec nevedela. „Skutočnosť, že táto pieseň sa vôbec dostala do rebríčku iTunes…Počkať…Dovolte mi, aby som zastavila tohto DJ-ka, vydavateľstvo a získala svoje peniaze.“ V americkom rebríčku iTunes ide momentálne o 96. najpredávanejšiu skladbu. Istú dobu sa však pieseň držala na 11. priečke.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.