Lucie Bilá v novej skladbe prehovorila o svojom vzťahu!

9. júla 2019
4283
 

Lucie Bilá patrí už dlhé roky medzi najúspešnejšie speváčky českej a slovenskej hudobnej scény. Túto pozíciu si drží aj napriek silnej konkurencii oveľa mladších speváčok. Tie jej okrem úspešnej kariéry môžu závidieť aj vzťah s charizmatickým Radkom Filipom, ktorému k narodeninám venovala zamilovanú skladbu Protože.

Či už patríte medzi fanúšikov alebo odporcov Lucii Bílej, určite vďaka médiám registrujete jej vzťah s oveľa mladším partnerom. Česká speváčka si svoje súkromie stráži, tentokrát však povedala viac, než u nej býva zvykom. Jej nová skladba Protože je autentická výpoveď, v ktorej Lucie s nadhľadom a vtipom komentuje svoj súčasný súkromný život. Nový singel podporila prijemným lyrics videom, v ktorom využila spoločné fotografie s jej polovičkou. Skladba si za necelý týždeň získala viac než 250 000 prezretí, môžeme tak očakávať, že aj pripravovaný album sa stretne s podobným úspechom.

Lucie Bilá sa nikdy netajila tým, že miluje Slovákov a slovenské publikum. Svoj posledný album Hana z roku 2016 dokonca nahrávala v bratislavskom štúdiu LittleBeat pod taktovkou Martina Maxa Šrámka, s ktorým pracuje aj tentokrát. „Pripravovaný nový album má pre mňa zvláštne kúzlo – je totiž o mne. Rozpráva, o čom snívam, čo mi robí radosť, a čo ma naopak vytáča ‚do vývrtky‘. Príkladom toho, že ho pre mňa vytvorili priatelia, ktorí ma poznajú, je prvý singel Protože, ktorý napísal Marek Ztracený. Za pesničkou sa skrývajú naše hodinové rozhovory a more SMS správ a výsledok je skvelý. K slovám už len stačilo pridať pár momentiek, ktoré mapujú môj príbeh, a darček bol na svete,“ prezradila 20-násobná česká slávica.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.