Jedna noc, jedno rande, more problémov. Čo je za tým?

23. septembra 2020
2557
 

Čo všetko sa môže stať počas jednej noci a jedného rande, ktoré sa začalo tak romanticky a nádejne? Skoro všetko. Sériu bláznivých situácií zažíva v novej komédii Nightlife Elyas M´Barek, známy z trilógie Fakjú pán profesor a komédie Takmer dokonalé tajomstvá.

Máte radi bláznivé komédie, v ktorých sledujete situácie, ktoré dobre poznáme aj z vlastných životov? V tom prípade by ste si nemali nechať ujsť novú nemeckú komédiu, v ktorej si zahrá Elyas M´Barek, Frederick Lau a sympatická Palina Rojinski. Ak máte pocit, že vaše posledné rande nedopadlo práve najlepšie, tak možno zmeníte názor po tom, ako si pozriete film Nightlife. V úvode vyzeralo všetko viac než dobre, no potom sa začala diať jedna katastrofa za druhou.

Život barmana Mila je jeden nekonečný žúr. Užíva si párty, zábavu, kamošov, dievčatá – každý večer, iba v trochu inom poradí. Milo žije v noci a na plný plyn. Občas, keď náhodou zahliadne obyčajný život, ktorý vedú ľudia cez deň, mu napadne, či už nie je načase trochu pribrzdiť. A potom to príde… Milo sa zamiluje. Zhodou mnohých náhod stretne Sunny, ženu svojho života, a dokonca sa mu podarí pozvať ju na rande. Pri prvom stretnutí zapôsobil a teraz má jeden večer na to, aby sa zamilovala aj ona a neodišla za prácou až do Ameriky. Presne v okamihu, keď sa dôležité rande začne dobre vyvíjať, objaví sa na scéne Milov uletený kamoš  Renzo a celý večer naberie úplne iný smer. Divoký, nečakaný, plný ostrých zákrut a nárazov.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.