Monika Bagárová šokovala svojich fanúšikov. Budúci rok sa v jej živote všetko zmení

27. decembra 2019
4872
 

Sympatickú a rovnako talentovanú českú speváčku Moniku Bagárovú netreba nikomu predstavovať. Mladá brunetka na seba upozornila v roku 2009 v prvej sérii Česko Slovenskej SuperStar, kde sa objavila spolu s Markétou Konvičkovou či Benom Cristovaom. V budúcom roku sa do tejto šou Monika opäť vráti, tentokrát však v úlohe porotkyne. Rodáčka z Brna má však ešte jeden veľký dôvod tešiť sa na budúci rok! 

To je ale novinka! Monika Bagárová v súčasnosti prežíva najkrajšie obdobie svojho života. Len 25-ročnej speváčke sa hrnie jedna pracovná ponuka za druhou čo jej môžu závidieť aj oveľa skúsenejšie kolegyne. Oveľa väčšiu radosť však Monike robí vzťah s úspešným MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Zo začiatku možno vzťahu krehkej krásky a 29-ročného svalovca nikto neveril, dnes je však jasné, že si k sebe cestu našli právom.

Bagárová počas Vianoc svojich fanúšikom potešila veľkou novinkou. Budúci rok už totiž Vianoce bude oslavovať ako mamička. „10 rokov ste tu somnou, ste súčasťou môjho života a ja si vašu priazeň neuveriteľne vážim. Preto som sa nesmierne tešila, až sa s vami budem môcť podeliť o to najkrásnejšie v mojom živote. Budem mama,“ napísala Monika k fotke na svojom Instagrame.

V minulosti Monika tvorila pár so svojim kolegom Benom Cristovaom. Napriek tomu, že to spolu ťahali už od čias SuperStar, napokon sa ich cesty rozišli. Ešte predtým však spolu stihli nahrať emotívnu skladbu Chci, v ktorej Bagárová spievala aj o tom, že chce dieťa práve s Benom. Videoklip k tejto piesni si do dnešného dňa získal takmer 8 miliónov prezretí.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.