Klan anjelikov sa rozrastá. Z malej modelky sa roztopíte!

5. decembra 2020
2674
 

Holandská top modelka Romee Strijd sa stala mamou. Dcérke dali spolu s manželom Laurensom van Leeuwenon zaujímavé meno Mint.

Romee odštartovala svoju modelkovskú kariéru v pätnástich rokoch, aj keď ju skaut objavil už  trinástich, no vtedy pre hanblivosť ponuku odmietla. Približne v tomto čase začala randiť aj so svojou životnou láskou Laurensom van Leeuwenon. Aby si Romee mohla splniť svoj sen, a zároveň neprišla o kontakt s rodinou a priateľom, nechal kvôli nej prácu a presťahovali sa do New Yorku. Pár mal tajnú svadbu v októbri 2018.

Modelka bola počas tehotenstva veľmi úprimná a zdieľala  strasti aj radosti cez Instagram aj svoj YouTube kanál. Na sociálnej sieti otvorila tému, že roky bojovala so syndróm polycystických vaječníkov. Hovorila, že jej váha a intenzívne tréningy kvôli kariére modelky neboli pre jej telo dobré. Začala byť k sebe milšia a po 7 rokoch sa jej obnovila menštruácia.

V máji 2020 Strijd a jej partner oznámili, že čakajú svoje prvé dieťa, dievča. „Po tom, čo som sa dozvedela svoju diagnózu, som bola zdrvená. Pretože byť mamou a založiť si rodinu s Laurensom je môj najväčší sen. Bála som sa, že to nikdy nedokážeme. Hovorili mi, že počať prirodzenou bude pre nás ťažké.“ Tému, ktorá je v spoločnosti často tabu sa jej podarilo otvoriť aj vďaka početným titulkám a rozhovorom, kde hviezdila počas tehotenstva. Príbeh má šťastný koniec – malá Mint van Leeuwen sa narodila v piatok 4.12.2020. Páru gratulujeme a už teraz môžeme povedať, že malá slečna vyhrala čo sa krásy týka genetický jackpot.

Foto: Instagram.com/romeestrijd

Zdieľaj článok:

Comments are closed.