Z umelého Kena sa stala Barbie s obrovským dekoltom!

4. marca 2020
4117
 

Príbeh Brazílčana Rodriga Alvesa, ktorý sa rozhodol že sa zmení v živého Kena, ste zrejme zaregistrovali. Pozornosť si však nezískal pre to, že by ho ľudia považovali za atraktívneho, no práve naopak. Nevydarené a neuvážené operácie dospeli do bodu, kedy Rodrigo takmer prišiel o svoj nos. Ani to však 36-ročného rodáka zo Sao Paulo nezastavilo.

S Kenom je koniec. Ak začnete googlit, zrejme nájdete viacero mužov, ktorí sa rozhodli svoj životný štýl a vzhľad prispôsobiť najznámejšej mužskej verzii Barbie. Rodrigo Alves si však v tomto smere získal azda najväčšiu pozornosť. Keď už sa zdalo, že Brazílčan nemá čím prekvapiť, tak svojim fanúšikom oznámil, že z neho bude Barbie.

To čo najprv vyzeralo len ako ďalšia snaha zaujať sa nakoniec stalo skutočnosťou. Bývalý Ken dnes sám seba necháva oslovovať ako Roddy. Kvôli zmene svojho vzhľadu tak podstúpil ďalšie plastické operácie, vrátane vloženia obrovských silikónov do svojho poprsia. Veľkosť poprsia 80 C už na prvý pohľad vyzerá ako výrazne obmedzujúca, Roddy si však svoj nový dekolt nevie vynachváliť. „Milujem každú chvíľu s mojimi novými prsiami. Nie je to však ešte ani polovica cesty, ktorá ma čaká,“ odznelo v rozhovore pre Daily Mail.

K absolútnej premene blond bábiku mu už ostáva len posledná operácia, ktorá ho navždy zbaví mužských pohlavných orgánov. Brazílčan si kvôli svojej premene už dokonca nechal odstrániť implantáty zo svojho brucha, ktoré mu mali zabezpečiť vzhľad vypracovaných svalov. Je však dosť možné, že aj táto podoba ho o pár mesiacov opäť omrzí.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.