Veľký comeback Pussycat Dolls. Takto dobre ešte nevyzerali!

4. decembra 2019
2970
 

Spomínate si na dievčenskú skupinu Pussycat Dolls? Šestica dievčat sa za pomerne krátku dobu stala najúspešnejšou dievčenskou skupinou v histórii. Napriek veľkému úspechu svoju kariéru v roku 2009 náhle ukončili. Pred pár dnami prekvapivo ohlásili návrat na scénu a tiež pripravované turné!

Nicole Scherzinger, Carmit Bachar, Ashley Roberts, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt a Melody Thornton sa dokázali takmer zo dna na deň dostať na popredné priečky hudobných rebríčkov po celom svete. Svoj debutový album vydali v roku 2005 a aj vďaka hitom Don’t cha, Sway, Buttons či Stickwitu si získal obrovskú pozornosť. S podobným úspechom v roku 2008 vyšiel aj album Doll Domination, ktoré sprevádzalo obrovské turné. Po jeho ukončení však dievčatá svoje pôsobenie ukončil ia vybrali sa sólovou cestou.

Ani jednej zo šestice speváčok sa nepodarilo v sólovej kariére zaujať tak, ako v skupine. Aj najvýraznejšia Nicole Scherzinger napokon ostala mimo hudobného štúdia a pozornosť si udržiavala najmä vďaka rôznym televíznym šou. Po desiatich rokoch odkedy sa dievčatá videli naposledy sa rozhodli svojich fanúšikov prekvapiť a ohlásili veľký návrat na scénu, ktoré potvrdilo ich veľkolepé vystúpenie vo finále britského X Factoru.

Pri pohľade an zvodné pohyby a krivky amerických speváčok zrejme neostane chladné žiadne mužské oko. Ak mal niekto pocit, že The Pussycat Dolls majú už to najlepšie za sebou, tak bol na omyle. Nicole, Carmit Bachar, Ashley, Jessica a Kimberly totiž vyzerajú lepšie, ako v roku 2009, kedy sa spoločne na pódiu ukázali naposledy. „Už je to dlhá doba, no myslím, že teraz je spravný čas na to, aby sme svetu opäť ukázali, čo to znamená byť Pussycat Dolls,“ prezradila Nicole Scherzinger.

Vystúpenie sexi „mačičiek“ si od soboty získalo už viac ako 7 miliónov prezretí. Dievčatá okrem svojich známych hitov zaspievali aj kúsok zo svojej úplne novej skladbe React. Tá určite odznie na ich pripravovanom turné, ktoré odštartujú už 5. apríla v írskom Dubline. Jediná z pôvodnej zostavy, ktorá bude na javisku chýbať je Melody Thornton. Tá sa vyjadrila, že ešte nie je ten správny čas na návrat.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.