Priznanie Moniky Bagárovej: V tehotenstve pribrala 22 kíl!

7. júla 2020
2426
 

Tehotenstvo krásnej speváčky Moniky Bagárovej podrobne sledovali až do poslednej chvíle azda všetky tuzemské médiá. Talentovaná brunetka už nejaký čas kočíkuje svoju dcérku a priznáva, že materstvo vôbec nie je také jednoduché!

Česká speváčka je dobre známa aj Slovákom a priazeň si získala aj vďaka SuperStar, kde sa tento rok ocitla v úlohe porotkyne. Posledné finálové kolo si napokon Monika pozrela len z pohodlia svojho domova. Pár dni pred veľkým finále totiž porodila a z pochopiteľných dôvodov tak v štúdiu chýbala.

Monika na svojom Instagrame dokonca priznala, že počas tehotenstva pribrala zhruba 22-kíl.  Teraz to už však vyzerá, že 26-ročná speváčka je späť v najlepšej forme a užíva si materstvo. „Je to obrovská zmena života, krásna zmena života, ale občas je to proste mega náročný a ja som vďačná za svoju rodinu a priateľov, ktorí nám pomáhajú a sú stále na blízku. Obdivujem všetky maminky a hlavne tie, ktoré to zvládajú bez akejkoľvek pomoci alebo majú miminká rovnou dve a viac. Ja len, že aj my sme na začiatku a máme noci kedy nespíme a plačeme a aj já mám kruhy pod očami a som unavená,“ priznala Bagárová, ktorá všetkým mamičkám praje veľa síl a pevné nervy.

Monika Bagárová v týchto dňoch oslavuje 26. narodeniny. Za bežných okolností by si zrejme tieto dni užívala na bujarej osllave s partiou kamarátov, no teraz je pre nu na prvom mieste pochopiteľne rodina. „Ruminka krásne rastie, veľa papá, rada sa s nami rozpráva a mazná sa, občas zaspáva pri hudbe a ako inak, než na rukách. Hlavne, že som bola frajerka, že moje miminko bude pekne spinkať v postieľke. No to určite. Nevadí milujeme ju najviac na svete.“

View this post on Instagram

Krásný den moji ? Tak jsem si říkala už pár dní, že vám dám vědět jak to vlastně všechno s miminkem doma jde. A musím úplně úpřimně přiznat, že jsem se rozhodovala jestli si sednu k telefonu a napisu vám to vše, co chci a nebo jestli si raději pospím s Ruminkou a udělám v domácnosti co je potřeba.? Jsem máma♥️ Ruminka krásně roste,hodně papá, ráda si povídá a mazlinkuje se, občas usíná u muziky a jak jinak, než na rukou.?Hlavně že jsem dělala frajerku, že moje miminko bude hezky spinkat v postýlce. No to určitě ??♥️ Nevadí milujeme ji nejvíc na světě co by jsme pro ní neudělali. Má teprve měsíc a je neuvěřitelný jak vše vnímá a učí se ??Je to obrovská změna života, krásná změna života, ale občas je to prostě mega náročný a já jsem vděčná za svoji rodinu lásku a přátelé, kteří nám pomáhají a jsou stále na blízku. ???Obdivuji všechny maminky a hlavně ty, které to zvládají bez jakékoliv pomoci nebo mají miminka rovnou dvě a více. Tak já jen, že i my jsme na začátku i my máme noci kdy nespíme a pláčeme a i já mám kruhy pod očima a jsem unavená ☺️Tak všem maminkám a budoucím maminkám hodně sil, trpělivosti a zdravíčka to je to nejdůležitější . Jsme v tom spolu♥️ #lifeisbeautiful #reallife #love

A post shared by Monika Bagárová (@bagarovamonika) on

View this post on Instagram

ℳℯ̌??? ??ℴ?? ?

A post shared by Monika Bagárová (@bagarovamonika) on

Zdieľaj článok:

Comments are closed.