Tajná spolupráca Lukáša Kimličku s Linou Mayer?!

22. marca 2019
3859
 

Konečne sme sa dočkali. Lina Mayer patrí v posledných rokoch medzi najúspešnejšie slovenské speváčky. Po množstve rádiových hitov, ako Personal Sky či Don’t Leave Me Now konečne vychádza aj debutový album. Počas samotných príprav albumu sa zverila do rúk známeho slovenského fotografa a stylistu Lukáša Kimličku.

Speváčka Lina Mayer je od roku 2015, kedy vydala hit Personal Sky stabilnou súčasťou slovenského rádiového éteru. Všetky svoje doterajšie single spolu s niekoľkými novinkami sa rozhodla tento rok vydať na svojom prvom albume. Hoci ide o debutový album, Lina o ňom už teraz môže hovoriť v superlatívoch, nakoľko bude plným dobre známych hitov.

Spolupráca s Lukášom Kimličkom

Rodáčka z Košíc nenechala nič na náhodu ani pri tvorbe samotného coveru svojho albumu. Vizuál bookletu tak zverila do rúk Lukáša Kimličku, ktorý je jednou z najuznávanejších osobností nielen medzi našimi módnymi návrhármi, ale tiež v oblasti stylingu a módnej fotografie na Slovensku.

„Keď som uvažovala o vizuále albumu, intuitívne mi napadol Lukáš. Jeho tvorbu sledujem už dlhšie a vždy sa mi veľmi páčila. Považujem ho za človeka s vkusom a citom pre estetiku. Ale ani vo sne by mi nenapadlo, že sa to naozaj podarí. Viem, že je dosť vyťažený, no keď sme sa stretli so stylistkou Lenkou Škodovou a oznámila mi, že Lukáš do toho pôjde, nechcelo sa mi veriť, veľmi ma to potešilo! Síce nám trošku trvalo, než sme sa časovo doladili, ale na dobré sa oplatí čakať, ako sa hovorí,“ prezradila 34-ročná speváčka o fotografiách, ktoré sú podľa nej plné ženskosti.

Spoluprácu si pochvaľoval aj Lukáš, ktorý sa s Linou stretol prvýkrát až počas fotenia. „Mal som pocit, že mám pred objektívom profi modelku, keďže Lina je naozaj krásna žena a ešte aj veľmi fotogenická. Myslím si, že výsledok dopadol výborne a Lina svojím zovňajškom strčí do vrecka aj zahraničné speváčky,“ dodal Lukáš. Lina mala o výsledku fotenia od začiatku jasnú predstavu, no smer, ktorým sa fotenie napokon uberalo nechala na Kimličku. „Lukáš nielen fotil, ale zároveň sa postaral aj o mejkap a vlasový styling. Ten potom vo finále doladila stylistka Lenka Škodová, ktorá s Lukášom často spolupracuje.“

Predpredaj albumu Lina Mayer

Album, ktorý nesie názov Lina Mayer sa do predaja dostane už vo štvrtok 4. apríla 2019. Zvuk celej nahrávky mal na starosti speváčkin dvorný producent Randy Gnepa. Predpredaj albumu začína už v nedeľu 24. marca a každý kto túto možnosť využije, získa cd aj s podpisom speváčky.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.