Chceš zažiariť v šatách od Dua Lipy? Žiaden problém!

17. decembra 2019
4157
 

Či chceme či nie, tak väčšinu z nás v našom štýle a módnom vkuse výrazne ovplyvňuje to, ako sa obliekajú známe hollywoodske hviezdy. Kto by nechcel vyzerať ako niekto, koho obdivujú milióny ľudí po celom svete? Ak sa chystáte na silvestrovský večierok a chcete žiariť podobne ako napríklad speváčka Dua Lipa, máme pre vás riešenie. Štýlové kúsky zo šatníka tejto krásky môžete mať doma aj vy!

Dua Lipu vďaka jej globálnemu hitu New Rules pozná azda každý. Len 24-ročnej hudobníčke sa za posledné roky podarilo vystreliť medzi áčkové mená hudobnej scény. O Lipu sa tak pochopiteľne začali vo veľkom zaujímať aj známe módne značky. Jednou z nich je tiež obľúbený britský brand Pepe Jeans.

Spoluprácu s Dua Liou značka Pepe Jeans oznámila ešte v úvode tohto roku. Po úspešnej prvej kolaborácii sa do predaja dostáva ďalšia kolekcia, v ktorej nechýba množstvo flitrovaných materiálov, ktoré sú ako stvorené pre novoročný večierok. Ak chcete zažiariť v rovnakých kúskoch, ako práve táto charizmatická speváčka, tak vás to vôbec nebude stáť majland.

Sexi trblietavý top s odhaleným chrbtom kúpite za 99 eur. Rafinované trblietavé šaty, v ktorých určite budete neprehliadnuteľnou kúpite za 180 eur. „Sú zábavné, odvážne a zároveň vám dodajú silu. Inšpirovala som sa supermodelkami z 90-rokov, mali by ste vidieť ako vyzerajú, keď opúšťajú párty,“ prezradila na margo týchto šiat Dua Lipa.

Ak vášmu oku neučarujú ani čierne šaty v cene 210 eur, ktoré po celej dĺžke zdobí množstvo flirtov, tak vás možno oslovia tie univerzálnejšie, menej výrazné kúsky tejto kolekcie. Značka Pepe Jeans je pochopiteľne stále verná najmú denimovým kúskom, ktoré ju preslávili a tie nechýbajú ani v tomto prípade. Denimovú minu sukňu v cene 73 eur môžete využiť v rôznych kombináciách počas celého roku a určite bude v kurze aj o desať rokov. „Toto je môj obľúbený kúsok. Moja mama bola vždy posadnutá džínsovinou. Je to niečo z môjho detstva a tých najstarších spomienok, čo som do tejto kolekcie chcela priniesť,“ dodala Lipa.

To hlavné, čo by ste si spolu s kúpou týchto kúskov mali od Dua Lipy zobrať je aspoň časť jej charizmy. Práve prirodzená drzosť, ktorú v sebe talentovaná kráska nesie je totiž to, vďaka čomu dokáže s úsmevom predať aj jednoduché biele tričko či džínsovú bundu.

Dobrou správou pre milovníkov  tejto mladej rebelky je fakt, že už o pár mesiacov štartuje jej turné k pripravovanému albumu Future Nostalgia. Slovensko síce na zozname koncertných zastávok chýba, no v neďalekej Viedni sa Dua Lipa predstaví už 19. mája 2020. S kúpou lístkov by ste však určite nemali čakať, ľahko sa totiž môže stať, že už o pár dní budú vypredané.

Foto: Pepe Jeans

Zdieľaj článok:

Comments are closed.