Fashion Live 2019 štartuje už dnes!

4. októbra 2019
4009
 

Siedmy ročník jedného z najúspešnejších módnych podujatí na Slovensku štartuje už dnes. Módne prehliadky pod taktovkou Fashion Live prinesú aj tento rok do nášho hlavného mesta to najlepšie z domácej ale aj českej módnej tvorby. Organizátori si tento rok pripravili niekoľko noviniek!

Medzi najväčšie lákadlá tohto ročníka patria etablované mená slovenskej módnej scény ako napríklad Boris Hanečka, Michaela Ľuptáková, Richard Rozbora, či Lenka Sršňová. Na svoje si prídu aj fanúšikovia extravagantných modelov, ktoré predvedie Terézia Feňovčíková, HAAZ či Pavol Dendis. Vrcholom piatkového večera bude prehliadka českých dizajnérov Lukáša Macháčeka a Terezy Vu.

Spolu sa na móle ukáže viac ako 25 dizajnérov a značiek. Trojdňový maratón prehliadok tento rok otvoria študenti umeleckých škôl. Vyvrcholením módneho podujatia bude počas nedeľného večera odovzdávanie ceny Noizz Fashion Award 2019, ktorú si preberie vybraný najobľúbenejší dizajnér v rámci čitateľskej ankety verejnosti.

Vybrané kúsky ktoré uvidíme na prehliadkovom móle budú v predaji v rámci špeciálneho pop-up store, ktorý bude pre verejnosť otvorený od 15.10-20.10 vo virvar showroome na Hlbokej ceste 7 v Bratislave. Posledné volné lístky si môžete zakúpiť v cene od 10 eur.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.