Beyoncé nahrala skladbu Spirit pre novú verziu Levieho kráľa!

10. júla 2019
4130
 

Rozprávku Leví kráľ zrejme aspoň raz videl každý z nás. Po rokoch, odkedy Disney zabodovalo s animovanou verziou tohto príbehu sa na plátna kín dostáva jeho remake v podobe celovečerného filmu. Pár dní pred svetovou premiérou sa von dostáva skladba Spirit, ktorú pre film naspievala Beyoncé!

Spoločnosť Disney je známa tým, že si vždy dáva veľmi záležať na hudbe, ktorú vo svojich filmoch použije. Inak tomu nebude ani v prípade novej verzie rozprávky Leví kráľ, ktorá sa dočká doslova hviezdneho obsadenia. Jednou z osôb, ktoré vo filme budeme počuť je aj speváčka Beyoncé, ktorá okrem dabingu levice Nala naspievala skladbu pre soundtrack. Album The Lion King: The Gift by mal obsahovať niekoľko nahrávok, ktoré podľa tvorcov inšpirovali skutočné zvuky Afriky. Film sa do kín dostane už budúci štvrtok 18. júna.

V skladbe Spirit rodáčka z Houstonu vzdáva hold všetkých nadpozemským silám „Sleduj to, nebesia sú otvorené. Počuješ to volanie ducha? Tvoj osud sa blíži. Postav sa a bojuj.“ Pieseň napísala v spolupráci s britským raperom Labrinthom a švédskym producentom ILYA. Čoskoro 38-ročná hudobníčka opäť raz naplno využila svoje vokálne schopnosti a dokázala, že patrí právom medzi najlepšie interpretky súčasnosti.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.