Halloween prichádza. Aké masky si vybrali známe hviezdy?

28. októbra 2019
4537
 

Halloween sa v posledných rokoch stáva veľmi obľúbeným aj na Slovensku. Najväčšiemu úspechu sa však stále teší najmä v USA, odkiaľ tento sviatok pochádza. Príležitosť vžiť sa do kože niekoho iného aj tento rok využilo množstvo hviezd. Speváčka Demi Lovato sa premenila v strašidelného klauna. Spevák Liam Payne zas stavil na klasiku v podobe Supermana.

Halloween síce oficiálne pripadá na predvečer dňa všetkých mŕtvych, teda na 31. októbra, no prvé halloweenske party už začali. Ak stále hľadáte svoj tohtoročný kostým, možno vás inšpirujú masky, ktoré tentokrát zvolili známe hollywoodske hviezdy.

Kourtney Kardashian

Jedna z najznámejšieho klanu sestier sa tento rok prezliekla za čoraz úspešnejšiu speváčku Arianu Grande. Ambíciózna mamička sa inšpirovala lookom, ktorý mladá speváčka ukázala vo svojom klipe no tears left to cry. Čo myslíte, pristane to Kourtney?

View this post on Instagram

no tears left to cry

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Nina Dobrev

Do úlohy známej speváčky sa prevtelila tiež herečka Nina Dobrev. Mladá kráska ktorú zrejme registrujete zo seriálu Upírske denníky sa prezliekla za tínedžerskú hviezdu Billie Eilish. Kto vie, čo na to povie samotná hudobníčka.

View this post on Instagram

DUH

A post shared by Nina Dobrev (@nina) on

Liam Payne

Britský spevák určite potešil nejedno ženské srdce, keď si začal rozopínať svoju košelu. Dôvod však nebol ten, že by chcel ukázať svoju hruď. Liam Payne sa totiž prezliekol za za reportéra Clarka Kenta, ktorý zachraňuje svet ako Superman.

Cardi B

Škandalózna raperka Cardi B zrejme svojim kostýmom nikoho neprekvapila. Milovníčka extravagantných kúskov oblečenia sa totiž zmenila v sexi zdravotnú sestru, ktorá je pripravená splniť všetky vaše požiadavky.

View this post on Instagram

I’m here to assist your shhhttaaaankin ass❤️

A post shared by Iamcardib (@iamcardib) on

Jessica Biel a Justin Timberlake

Je dosť možné, že cenu za najoriginálnejší kostým tento rok získa herečka Jessica Biel. Tá všetkých poriadne pobavila, keď sa na halloweenskom večierku ukázala oblečená ako jej manžel Justin Timberlake v 90-rokoch, kedy bol ešte členom skupiny NSYNC. Spoločnosť jej samozrejme robil práve Justin, ktorý prišiel oblečený ako mikrofón.

Demi Lovato

Fanúšikov šialených kostýmov určite potešila speváčka Demi Lovato. Talentovaná brunetka sa zmenila v ženskú verziu strašidelného klauna Pennywisea. Celkom vydarená zmena!

Zdieľaj článok:

Comments are closed.