Rodinné Lovestories Nely Pociskovej a Filipa Tůmu: Koľko času trávia online?!

17. júla 2019
5332
 

Šarmantnú Nelu Pociskovú a charizmatického Filipa Tůmu netreba nikomu predstavovať. Oboch ste zrejme zaregistrovali v seriálovom hite Burlivé víno, kde sa napokon ich televízny vzťah premenil aj v skutočnú lásku mimo kamier. Sympatická dvojica už niekoľko rokov zdieľa spoločnú domácnosť, v ktorej vychovávajú dcérku Lianku a syna Hektora. Obaja sa zhodujú na tom, že bez internetu, televízie či mobilných telefónov by už dnes ako rodina fungovali veľmi ťažko.

O rodinnom živote Nely Pociskovej a Filipa Tůmu toho veľa nevieme. Obaja sú úspešní herci a speváci, svoje súkromie si však poctivo strážia. Len zriedka sa na verejnosť dostane nejaká spoločná fotografia a nájsť zábery ich detí je takmer nemožné. Tentokrát nás však nechali nazrieť do svojich životov a prezradili, ako to u nich doma vyzerá. V kampani Rodinné Lovestories s ktorou prichádza spoločnosť Orange, prezradili aj to, čo sme o nich dvoch doteraz vôbec nevedeli.

Kým Filip väčšinu dňa trávi nakrúcaním rôznych televíznych projektov a prípravou na svoje spevácke vystúpenia, Nela sa naplno venuje výchove ich dvoch detí. Občas sa môže zdať, že svojho partnera často stretáva len na televíznych obrazovkách. Vďaka mobilným telefónom, internetu a sociálnym sieťam sú však v kontakte po celý deň aspoň online.

Známa speváčka a herečka si síce úlohu mamičky naplno užíva, bez okolkov však priznáva, že by si občas rada sadla pred televíziu a konečne pozrela dobrý film. Medzi jej najobľúbenejšie patria drámy a romantické komédie. Nikoho zrejme neprekvapí, že Filip holduje oveľa viac športu.

Známy otecko na svoju milovanú polovičku prezradil, že na rozdiel od neho je práve ona tá, ktorá vlastní viac technologických zariadení a trávi svoj čas v online svete. Nela si však myslí presný opak! Podľa nej je Filip ten, komu viac pípa telefón a nevie sa odtrhnúť od sociálnych sietí, čo občas hraničí až so závislosťou. Zhodli sa aspoň na nejakej odpovedi? Pozrite si video, ktoré vás prenesie do ich Rodinných Lovestories.

Zdroj: Orange

Zdieľaj článok:

Comments are closed.