Skoncová a Chomisteková sa opäť vyzliekli! Čo je za tým?

28. septembra 2019
6332
 

Soňu Skoncovú a Karolínu Chomistekovú určite dobre poznáte. Jednu pravidelne vidieť na obrazovkách TV JOJ, druhá v súčasnosti šéfuje projektu Miss Slovensko. V známej súťaži krásy v minulosti obe súťažili, to však nie je jediná vec, ktorá ich spája!

Pri pohľade na tieto dve krásky zrejme nejedno ženské oko padne závisťou. Obe aj bez zbytočných chirurgických zákrokov vyzerajú skvelo a právo patria medzi najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu. Hoci už dávno nejde o žiadne pubertáčky, figúru im pokojne môžu závidieť aj násťročné dievčatá.

Soňa Skoncová aj Karolína Chomisteková patria medzi tie vyvolené Slovenky, ktoré majú možnosť byť tvárou známej talianskej značky Intimissimi, ktorej tvárou sú aj hviezdy ako Sarah Jessica Parker či Chiara Ferragni. Spodná bielizeň pre dámy aj pánov si vďaka svojej kvalite a nadčasovým strihom aj u nás získava čoraz väčšiu obľubu. Niet sa preto čudovať, že na spoluprácu s týmto brandom obe Slovenky povedali áno.

Pri pohľade na Skoncovú a Chomistekovú zrejme žiadnu dámu o kúpe novej podprsenky nebude treba prehovárať. Soňa už niekoľko rokov žiarí po boku priateľa Roba, s ktorým sa v úvode tohto roku zasnúbila. Dvojica je spolu už neuveriteľných 17 rokov a začali spolu chodiť v dobe, kedy Soňa mala len 15-rokov. Naopak Karolína Chomisteková je v súčasnosti podľa našich informácií single, takže podobne odvážne fotografie možno budú práve tie, ktoré očaria jej nadchádzajúceho!

Zdieľaj článok:

Comments are closed.