Prehliadka Victoria´s Secret klope na dvere!

2. novembra 2018
3978
 

Prehliadka značky Victoria´s Secret patrí medzi najobľúbenejšie módne udalosti roka. Módna šou u divákov vzbudzuje obrovský záujem nie len vďaka polonahej Adriane Lima a Kendall Jenner, ale aj kvôli hviezdnemu hudobnému programu.

Hudobné vystúpenia počas prehliadok Victoria´s Secret sa každý rok tešia obrovskému záujmu. Pre umelcov ide o podobnú prestíž, ako možnosť vystúpiť na odovzdávaní cien MTV či Grammy. V minulosti si po boku známych modeliek zaspievali napríklad Rihanna, Taylor Swift, Justin Bieber či Lady Gaga.

Nároky organizátorov aj divákov sa každý rok zvyšujú a všetko nasvedčuje tomu, že tento ročník bude mimoriadne silný. Hlavnou hviezdou Victoria´s Secret Fashion Show 2018 bude britská speváčka Rita Ora. Talentovanej blondínke v posledných mesiacoch skutočne ide karta. Rita v New Yorku počas módnej šou zaspieva skladby z nového albumu Phoenix, ktorý vychádza koncom tohto mesiaca. Ak si Ritu chcete pozrieť na vlastné oči, nemusíte zúfať. Dnes totiž začal predaj lístok na jej celosvetové turné, s ktorým budúci rok okrem Európy navštívi aj Austráliu a Áziu

To však nie je všetko. Na prehliadkovom móle sa tento rok s mikrofónom v ruke ukáže aj čoraz úspešnejšia speváčka Halsey. Jej meno vám možno nič nehovorí, no minimálne skladby Bad At LoveNow Or Never určite poznáte. Okrem nej si na Victoria´s Secret Fashion Show 2018 zaspieva aj Bebe Rexha, spevák Shawn Mendes  a skupina The Chainsmokers. Záznam z tejto prestížnej udalosti sa na obrazovky dostane už 2. decembra.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.