Spoznávate ju? Kontroverzná kráska zmenená na nepoznanie!

30. októbra 2020
3379
 

Zuzana Plačková je na Slovensku známa aj ako kráľovná Instagramu. S počtom viac takmer 700 000 followerov jej tento titul patrí právom. Pred pár dňami svojim followerom prezradila, že sa spolu s partnerom Reném chystá na dovolenku. Ešte predtým si to však namierila na Ukrajinu, kde si opäť ľahla pod nôž plastického chirurga.

Zuzana Plačková si nedáva servítku pred ústa a názor iných nerieši. Úspešná podnikateľka sa nikdy netajila ani tým, že si už neraz ľahla pod nôž plastického chirurga. Kým v minulosti ju jej fanúšikovia v zákrokoch podporovali, tentokrát je odkazujú, že to prehnala.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova),

Kým väčšina Slovákov sa v týchto dňoch pripravuje na celoplošné testovanie, tak Zuzana Plačková spolu so svojim manželom odletela k moru. Ešte predtým, než si to dvojica namierila do tropického raja, spravili si zastávku v ukrajinskom Kyjeve. Plačková sa totiž rozhodla, že svojmu vzhľadu opäť dopomôže prácou plastického chirurga. Známu Slovensku si zobral so svojich rúk ukrajinský chirurg Dr. Maxim Ivanchuk.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Моя королева из Словакии ? @queen.plackova moja kráľovná zo Slovenska ? my Queen from Slovakia ? #ринопластика#ринопластикакиев#ринопластикамосква#клиникапластическойхирургиидокторамаксимаиванчука#доктормаксимиванчук#липосакцияподбородка#косметология#иньекциикрасоты#ринопластикаваршава#poland#rhinoplastyspecialist#rhinoplastyexpert#rhinoplastyistanbul#ринопластикаказахстан#ринопластикаспб#ринопластикамахачкала#rinoplastie#plastyka#Mammoplastyka#تجميل#plasticsurgery#plasticsurgeon#rhinoplasty#nose#nosejob#plastickachirurgie#plastickachirurgia

Príspevok, ktorý zdieľa Пластический Хирург Киев (@dr.ivanchuk),

Za úpravu nosa, brady či líc Plačková zaplatila taker 35-tisíc eur. Jej fanúšikovia ostali v šoku z toho, že sa na seba už vôbec nepodobá. „Váš názor na moju oppráciu si nechajte pre seba, nezaujíma ma a nerobím to pre vás ale pre seba. Pochopte, že som v štádiu hojenia a vaša nevzdelanosť ohľadne takýchto operácii a dĺžke hojenia mi je jasná. Počkajte, kým sa to zahojí a potom môžete súdiť,“ napísala zjavne naštvaná brunetka na svoj Instagram.

Zdroj: www.instagram.com/queen.plackova

Každý si so svojim telom pochopiteľne môže robiť čo chce. Ak však z veľkej časti profituje práve vďaka tomu, že ho na Instagrame sleduje taker milión ľudí, mal by názor svojich followerov akceptovať. „Ja nie som zvedavá na váš názor, tak sa mi ho nesnažte ani vnucovať, pretože vás je reálne h*vno do toho, čo ja so si dala/nedala urobiť na svojom ksichte. Aj keby si chcem dať namiesto nosa urobiť k**ot, vám to môže byť jedno,“ zakončila Plačková.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.