So strojčekom od Braun dokonalé oholenie aj na cestách

26. novembra 2021
1706
 

Značka Braun, ktorá tento rok slávi 100 rokov od svojho vzniku, uvádza na trh svoj najúčinnejší elektrický holiaci strojček – Braun Series 9 Pro. Vďaka špeciálnemu nabíjaciemu puzdru PowerCase je možné holiť sa až 6 týždňov bez nutnosti dobíjania zo zásuvky. Model Series 9 Pro je, podobne ako ďalšie rady, postavený na základných hodnotách značky Braun: dobrý dizajn je jednoduchý, užitočný a vyrobený tak, aby vydržal.

V poslednej dobe mnoho ľudí znovu vyráža na cesty, menia prostredie a plánujú zažiť dobrodružstvo v blízkom aj vzdialenejšom okolí, pričom podľa údajov ABTA 25 % ľudí plánuje dovolenku mimo mesta, čo je o 2 % viac ako počas minulého roka. Nový Braun Series 9 Pro sa bez problémov vojde do cestovnej tašky, takže si môžete užiť najúčinnejšie a najšetrnejšie holenie, aj keď ste na cestách.

Braun Series 9 Pro bol navrhnutý tak, aby si poradil s rôznymi typmi fúzov vďaka kombinácii jedinečných čepieľok, sonickej technológie a svojej prispôsobivosti. V spojení s puzdrom PowerCase ponúka až 6 týždňov perfektného holenia – bez ohľadu na to, či holíte jednodňové, trojdňové alebo sedemdňové strnisko.

Braun Series 9 Pro

Nový rad Series 9 Pro bol vytvorený tak, aby holil fúzy rastúce aj pod nižším uhlom. Špeciálne zastrihávače si poradia s rôznymi typmi fúzov, takže nemusíte žiadne miesta holiť opakovane.

  • Inovatívna hlava ProHead s novým zastrihávačom ProLift naddvihne a zastrihne viac fúzov, čo vedie k až o 10 % rýchlejšiemu a šetrnejšiemu oholeniu. V porovnaní s Braun Series 9 má o 30 % tenšie hroty, čo umožňuje zachytiť viac fúzov, ktoré ležia naplocho.
  • Planžety OptiFoils sú tenké 0,058 mm a majú 899 unikátne tvarovaných otvorov. Tenká fólia pri holení napína pokožku, čím poskytuje lepší prístup čepieľok k brade pre dôkladnejšie oholenie.
  • Vďaka unikátnej sonickej technológii holiaca hlava vykoná 10 000 drobných pohybov za minútu. Tieto vibrácie pomáhajú fúzom preniknúť do otvorov, podobne ako keď trasiete sitkom na múku – čím viac vibrácií, tým viac fúzov sa v otvoroch zachytí.
  • Nový dizajn Precision Switch uzamkne holiacu hlavu a umožní vám jednoducho zachytiť zatúlané fúzy a vďaka tomu zaručí bezkonkurenčnú presnosť a kontrolu.
  • Flexibilné čepieľky a hlava sa nakláňajú v uhle až 40° dopredu a dozadu, a tým sa dokonale prispôsobujú kontúram tváre.

Puzdro PowerCase 

Prvé nabíjacie puzdro na holiaci strojček na svete PowerCase umožňuje priamo nabíjať holiaci strojček a používať ho aj na cestách.

  • Výkonná vstavaná Li-Ion batéria nabíja holiaci strojček až na viac než 50 % času prevozu, bez toho, že by ste potrebovali kábel.
  • Nabíjanie PinCharging znamená, že pri nabíjaní holiaceho strojčeka nie je nutný žiadny externý zdroj napájania.
  • Puzdro PowerCase poskytne až 90 minút bezdrôtového holenia, kdekoľvek a kedykoľvek bez nutnosti dobíjania zo zásuvky.
  • Na jedno oholenie stačí 5 minút nabíjania.

Súčasťou balenia vybraných modelov Braun Series 9 Pro je 5v1 SmartCare Center, ktoré pomáha udržovať holiaci strojček ako nový. Stlačením jediného tlačidla SmartCare Center inteligentne vyberie potrebný čistiaci program, automaticky nabije a hygienicky vyčistí, premaže a vysuší váš holiaci strojček.

Braun verí v silu dobrého dizajnu, preto je holiaci strojček Series 9 Pro navrhnutý tak, aby vydržal až 7 rokov. Holiaci strojček je vyrábaný v továrni, ktorá spotrebúva 100 % obnoviteľnej energie.

Holiaci strojček Braun Series 9 Pro si môžete zakúpiť na bodylovers.sk.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.