Takto dobre Lady Gaga už dávno nevyzerala!

18. októbra 2018
5375
 

Americká speváčka Lady Gaga prežíva jedno z najkrajších období svojej kariéry. Po rokoch v šoubiznise sa vypracovala medzi speváčky, ktoré si pracovné ponuky môžu vyberať. Upustila od extravagantných a vulgárnych outfitov a začala sa prezentovať ako elegantná dáma. 

Tiež máte Lady Gagu zafixovanú ako provokatívnu a kontroverznú ženu? Potom zrejme ostanete poriadne v šoku, keď uvidíte najnovšiu titulku amerického magazínu Elle.  Počas fotenia pre novembrové číslo Gaga všetkým doslova vytrela zrak. Hviezda filmu Zrodila sa hviezda nikdy nepatrila medzi prvoplánové krásky, no tieto fotky dokazujú pravý opak.

Dvojica kreatívcov Andrea Gelardin a Ruth Hogben s Lady Gagou spolupracujú pravidelne už od vydania jej albumu Joanne. Počas fotenia  pre Elle sa im podarilo z talentovanej blondínky dostať na povrch to najkrajšie, čo v nej drieme. Gaga sa okrem zmyselného pohľadu pochválila aj pochudnutou postavou, ktorú jej nejedna žena môže závidieť.

View this post on Instagram

#LadyGaga opens up about insecurities, #AStarIsBorn, and much more in the #ELLEWIH issue. Link in bio for her full cover story, but here's a tidbit about Gaga's first time on set with #BradleyCooper: . "I will never forget the first scene we did together in this Mexican restaurant. Bradley got some tacos and brought them to the table. Then he said something to me, but it wasn’t what was in the script, and I didn’t know what to do, so I just said my line. Then he said something else, and I didn’t know what to do because I thought I was just supposed to be saying what was on the page. So I just said another line—the next line. Seeing that I wasn’t going off-script, he said, ‘Are you okay?,’ and I just started to cry.”—@LadyGaga . ELLE November 2018 credits: editor-in-chief: @ninagarcia creative director: #StephenGan photographers: @l_o_b_s_t_e_r_e_y_e stylists: @nicolaformichetti, @tomeerebout, @sandraamador.xx hair: @fredericaspiras makeup: @sarahtannomakeup manicure: @mihonails

A post shared by Elle Magazine (@elleusa) on

View this post on Instagram

#ELLEWIH @elleusa

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Foto: instagram.com/elleusa

Zdieľaj článok:

Comments are closed.