Chutná novinka pre každé dobrodružstvo. Vyskúšali ste už nový Pribináček?

14. októbra 2019
4069
 

Pribináček zrejme nikomu z nás netreba predstavovať. Táto pochúťka má čestné miesto v regáloch našich obchodov už niekoľko generácií a darí sa jej aj napriek veľkej konkurencii. Každý malý objaviteľ potrebuje energiu na ceste za svojím každodenným dobrodružstvom. Pribináček svoju ponuku preto doplnil o chutný Kapsík v príchutiach vanilka a kakao. 

Pribináček pre svojich kamarátov pripravil novinku – chladenú kapsičku Pribináček Kapsík plnú čerstvého tvarohu a smotany, ktorá si nájde svoje miesto v každom ruksaku aj chladničke. Pribináček Kapsík je pripravený potešiť svojich objaviteľov vtedy, keď sa prihlási hlad alebo chuť na lahodnú dobrotu. Pribaľte si so sebou Pribináček Kapsík na výlet alebo na ihrisko a dobite si energiu obľúbenou pochúťkou. Kapsička je zdrojom bielkovín a je plná chuti, ktorú milujú deti i dospelí.

Pribináček Kapsík vydrží mimo chladničky až 6 hodín a vďaka spoľahlivému obalu vám nehrozí žiadne zašpinenie ruksaku či vrecka, kde môžete Kapsík bez obáv prenášať. Ľahko sa otvára a mamičky určite ocenia, že k jeho vychutnávaniu nepotrebujete žiadny riad ani lyžičku. Skrátka, je to skvelý spoločník pri vašich dobrodružných zážitkoch plných energie!

Pribináček Kapsík: Vychutnajte si „Pribináčka v kapsičke“ aj na cestách a pribaľte si so sebou novinku Pribináček Kapsík. Perfektne vám padne do ruky a pochutnáte si na ňom v dvoch príchutiach – vanilka a kakao. Lahodná maškrtka je z čerstvého tvarohu a smotany.

Odporúčaná cena: 0,89 EUR, balenie: 70 g

Pribináček Kapsík je ľahký, nerozbitný, znovu uzatvárateľný a ľahko sa konzumuje bez lyžičky. Medzi deťmi i maminkami je táto forma občerstvenia stále častejšie vyhľadávaná. Kapsík je vaša nová ideálna dobrota do ruky. A pre tých, ktorí sa radi hrajú, ponúka Pribináček Kapsík tipy, ako sa hrať aj v kuchyni. Vylepšite si svoje občerstvenie s Pribináčkom.

Tip:  Špaldové sušienky a Kapsík – ideálne občerstvenie na výlety, do školy či na tréning.

Ingrediencie:

  • 300 g špaldovej múky (môže byť namiešaná s klasickou hladkou)
  • 100 g mletých orechov (vlašské alebo lieskové, ale podľa chuti môžeme použiť aj kokos)
  • 200 g masla
  • 160 g práškového cukru
  • 1 lyžička kypriaceho prášku
  • 1 lyžička vanilkového cukru, vanilkový lusk alebo škorica podľa toho, čo má kto rád
  • 2 lyžičky kakaa
  • Pribináček Kapsík na zdobenie, prípadne zdobiace dekorácie, lentilky, ovocie.

Všetky ingrediencie (okrem vanilky a kakaa) zmiešame v jednej miske. Cesto rozdelíme na dve časti, do jednej pridáme kakao, do druhej vanilku alebo škoricu podľa chuti. Cesto necháme v chladničke cca 30-60 minút odpočinúť, potom vyberieme a vytvoríme z neho malé guličky. Do prípravy môžeme zapojiť aj deti, ktoré bude táto fáza určite baviť. Guličky rukou trochu roztlačíme, aby vznikli malé placky. Dáme na plech a pečieme 15 min na cca 160 stupňoch.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.