Hľadáte originálny, chutný a zdravý vianočný darček?

19. novembra 2019
3663
 

Ani sa nenazdáme a sú tu opäť Vianoce. Svojich blízkych môžete prekvapiť netradičným vianočným darčekom, z ktorého bude mať radosť aj ich telo. V dnešnom preplnenom svete je čoraz náročnejšie vybrať to správne prekvapenie. Originálne mikrodrinky od Waterdrop ocení každý bez rozdielu veku či pohlavia, teraz navyše so zľavou 10%!

Trendový a užitočný darček, ktorý navyše pomôže vášmu telu, vôbec nemusí stáť stovky eur. Waterdrop ponúka zero waste pitný režim, ktorý vďaka tomuto mikrodrinku už nebude len povinnosťou, ale aj potešením z každého pohára vody. Waterdrop sa stal novým trendom zdravého životného štýlu s dôrazom na ochranu životného prostredia.

Vyber netradičný darček.

Waterdrop predstavil nový dizajn sklenej fľaše Mele, ktorý zaujme na prvý pohľad netradičnými geometrickými tvarmi. Spolu s dropmi obľúbených príchutí v dokonalom vianočnom obale od Waterdrop poteší úplne každého. Waterdrop dodá každému poháru mix vitamínov, antioxidantov a superpotravín, ktoré hydratujú telo počas chladných dní.

Waterdrop je dokonalým darčekom pre každého člena rodiny, priateľov alebo kolegov. Na výber sú aj praktické a dizajnové doplnky, ktoré sú vytvorené z recyklovateľného materiálu. Sklenené a nerezové fľaše z kvalitného materiálu, bambusové slamky či drevené krabičky s trendovým dizajnom. Základným poslaním značky je pomôcť ľuďom s pitným režimom a zároveň zbaviť prírodu nepotrebných plastových fliaš.

Ak si zakúpite Waterdrop priamo cez ich stránku, tak môžete využiť kód Pudink10, s ktorým získate zľavu 10% na všetky nezľavnené produkty.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.