Christina Aguilera v úlohe rozprávkovej Mulan. Takto dobre už dávno nevyzerala!

17. marca 2020
3337
 

Spomínate si na kreslenú rozprávku Mulan z 90. rokov? Tá sa po 22. rokoch dočká svojho filmového spracovania. Napriek tomu, že ide o poriadne dlhú dobu, tvorcovia aj teraz ostali pri Christine Aguilere, ktorá naspievala soundtrack aj pre pôvodnú verziu z roku 1998.

Obdobie najväčšej slávy má už Christina Aguilera dávno za sebou. To však neznamená, že by sa na spev vykašlala. Fanúšikov pred pár dňami potešila novou skladbou Loyal Brave True, ktorú naspievala pre film Mulan. Na to, aký film bude si zrejme ešte pár týždňov počkáme. Titulná pieseň však už je vonku a rozhodne stojí za vypočutie.

View this post on Instagram

Warrior energy ⚔️

A post shared by Christina Aguilera (@xtina) on

V posledných rokoch Aguilera pútala pozornosť medií najmä kvôli nevydareným outfitom. Xtina už dávno nie je útle dievča s veľkosťou XS, no ani to jej stylistom nebránilo v tom, aby ju obliekali do výstredných modelov. Počas vystúpenia v šou Jimmyho Kimmela však vyzerala mimoriadne spokojne a vyrovnane.

Kimono ktoré si Christina obliekla všetky nedostatky zakrylo a nikto tak konečne nemusel riešiť pár kíl navyše. Aguilera všetkým hosťom v štúdiu vyrazila dych. Pieseň Loyal Brave True sa skutočne vydarila. Aguilera tak po dlhšej dobe opäť všetkým ukázala, prečo sme si v 90. rokoch jej hlas zamilovali.

Foto: Facebook.com/ChristinaAguilera

Zdieľaj článok:

Comments are closed.