Céline Dion sa po 12-rokoch vráti do Prahy!

27. septembra 2019
3908
 

Jedna z najznámejších speváčok všetkých čias sa po 12-rokoch so svojou šou vráti do stovežatej Prahy. K našim českým susedom zavíta už budúci rok v rámci svojho turné k nadchádzajúcemu albumu Courage. Na pražskom koncerte odznejú najznámejšie hity, ako I’m Alive či My Heart Will Go On ale aj skladby z nového albumu.

Kanadská hudobná diva v posledných rokoch vyzerá aj znie mimoriadne dobre. V roku 2016 sa síce po smrti svojho manžela na istý čas stiahla do úzadia, no zdá sa, že temné obdobie už má definitívne za sebou. Album Courage sa do predaja síce dostane až 15. novembra, no Celiné Dion už teraz zverejnila trojicu nových skladieb Imperfections, Lying Down a Courage. K prvej spomínanej už dokonca stihla nakrútiť videoklip.

Zastávka v pražskej O2 arene bude prvým koncertom európskej časti turné, preto možno očakávať, že o lístky bude obrovský záujem. Jej minuloročný koncert v Aucklande sa vypredal v priebehu pár sekúnd a lístky sa potom predávali na čiernom trhu aj za desaťnásobok pôvodnej ceny. Predaj lístkov začne už v piatok 4. októbra o 10:00 na Ticketportale. O pár dní neskôr sa Céliné ukáže aj v Budapešti (7. júna) či vo Viedni, kde je koncert naplánovaný na 15. júna.

Céline za svoju kariéru predala už takmer 250 miliónov nahrávok a získala si päť cien Grammy a dvoch Oscarov. V roku 2004 dokonca obdržala cenu Diamond Award ako najpredávanejšia speváčka všetkých čias.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.