Drsný odkaz pre Rytmusa: Nehanbíš sa ty sopliak?

4. decembra 2018
4582
 

Fanúšikovia Rytmusa sú už zvyknutí na to, že ich miláčik si servítku pred ústa nekladie. Niekedy sa mu však podarí prestreliť a poriadne naštvať svoje okolie. Tentokrát sa do rapera pustila manželka známeho slovenského speváka.

Do slovenského éteru sa pred pár dnami dostala skladba od rapera Čis T, na ktorej mu asistuje dvojica v zložení Rytmus a Ego. Práve Rytmusove slová v tejto nahrávke sú plné vulgarizmov a nešetria ani známeho slovenského speváka. „Toto není bežná hudba pre dementov obmedzených, aby diktovali, ako hrať by nám to malo. Ne, že by ma to nejako sralo, ale konečne pochopte, že nefrázujem jak je*lý Drapák Paľo,“ odznie z úst rapera.

Tieto riadky poriadne naštvali Janette Drapákovú, manželku spomínaného speváka. Na kontroverznú skladbu sa rozhodla reagovať a poriadne to 41-ročnému raperovi vytmaviť. „Úbohosť najvyššieho zrna. Som sklamaná, znechutená a cítim neskutočnú krivdu. Kto si, Ty Rytmus King, ktorý si berieš do svojej neohrabanej huby meno môjho muža v nechutnej a ničneznamenajúcej “pesničke”??? Ty, ktorý “hodnotíš” talent detí v speváckej súťaži…???! …ktorý používaš auto-tune na hlas, vždy keď sa pokúšaš vylúdiť aspoň pár tónov, ktoré by mali znieť cca ako spev?“

Janette vo svojom rozhorčenom odkaze neobišla ani raperovu súčasnú priateľku Jasmínu Alagič. Známej moderátorke dala jasné odporučanie. „Je mi z Teba zle…a Tebe, milá Jasmina, úprimne prajem, aby si dostala rozum a poslala kade ľahšie tohto premotivovaného “Kinga,” ktorý je tak nechutný, že už teraz viem, že žiadnu normálnu ženu, nemôže urobiť šťastnou, a čím skôr sa zbavíš toho paškvilu, tým skôr si uľahčíš život. Hnus a zloba… to je náš slovenský “rapový guru”…“ Celý odkaz pre Rytmusa si môžete prečítať tu.

Foto: Rytmus, Janette Drapáková

Zdieľaj článok:

Comments are closed.