Spoločnosť Xiaomi uvádza na medzinárodné trhy úplne novú prémiovú ponuku AIoT produktov

27. februára 2023
1350
 

Xiaomi uvádza do predaja viacero noviniek. Cieľom nových produktov Xiaomi Buds 4 Pro, Xiaomi Watch S1 Pro a Xiaomi Electric Scooter 4 Pro je nanovo definovať zábavu a smart život pre každého.

Spoločnosť Xiaomi v nedeľu 26. februára predstavila svoj najnovší výber produktov AIoT na očakávanom globálnom podujatí v Barcelone. Inovatívny rad zahŕňa Xiaomi Buds 4 Pro, Xiaomi Watch S1 Pro a Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra, ktoré sľubujú revolúciu v oblasti zábavy. Vďaka týmto výnimočným produktom sa spoločnosť Xiaomi chystá zmeniť spôsob, akým ľudia pracujú s technológiami, a ponúka spotrebiteľom na celom svete dokonalejší a pohlcujúcejší zážitok.

V každom ohľade pôsobivé: Xiaomi Buds 4 Pro

Najnovšie slúchadlá Xiaomi s vylepšenými funkciami TWS a vyladeným dizajnom prinášajú excelentný zážitok z počúvania s neuveriteľnými zvukovými detailmi. Xiaomi Buds 4 Pro obsahujú technológiu LDAC od Sony, ktorá umožňuje prenos dát rýchlosťou až 990 kb/s a bitovú hĺbku až 32 bitov spolu s podporou bezdrôtového zvuku Hi-Res Audio. Xiaomi Buds 4 Pro tiež disponujú pôsobivými schopnosťami aktívneho potlačenia šumu s hĺbkou až 48 dB, ktoré účinne izolujú používateľov od nežiaduceho rušenia. Vďaka tomu sa môžu používatelia skutočne sústrediť aj na tej najrušnejšej ulici bez rušivých vplyvov.

Funkcia Dimensional audio slúchadiel Xiaomi Buds 4 Pro rozpoznáva pohyby hlavy používateľov a upravuje zvuk podľa jej priestorového umiestnenia, čím zabezpečuje presný prenos každého zvukového detailu pre realistický zvuk. Zabudovaný pohlcujúci zvuk navyše vytvára strhujúci zážitok z priestorového zvuku, vďaka čomu sú slúchadlá ideálnym spoločníkom pre milovníkov filmov, ktorí si chcú vychutnať realistický zážitok zo sledovania kdekoľvek a kedykoľvek.

Xiaomi Buds 4 Pro sa môžu pochváliť aj pôsobivou výdržou batérie, ktorá ponúka až 9 hodín nepretržitého počúvania na jedno nabitie a až pôsobivých 38 hodín pri použití nabíjacieho puzdra. Tieto slúchadlá podporujú aj bezdrôtové nabíjanie a pre maximalizáciu pohodlia a efektivity umožňujú Xiaomi Buds 4 Pro používateľom bezproblémové prepínanie medzi pripojenými zariadeniami vďaka zabudovanej funkcii pripojenia dvoch zariadení.

Xiaomi Buds 4 Pro sú navrhnuté pre štýlových používateľov, sú uložené v jedinečnom puzdre v štýle „vesmírnej kapsule“ a vďaka viacerým magnetom sú v ňom slúchadlá bezpečne uložené a používateľ ich môže ľahko vybrať jednou rukou. Mäkké koncovky do uší vyrobené z LSR zabezpečujú, že slúchadlá zostanú na svojom mieste, a dodávajú sa v troch veľkostiach pre vhodné uchytenie. Nová funkcia „Intelligent Fit Monitoring“ umožňuje používateľom nájsť dokonalé prispôsobenie s maximálnym komfortom pre hodiny počúvania. Nové náušníky sa dodávajú aj v dvoch farebných variantoch: Hviezdne zlaté a vesmírne čierne pre skutočne prémiový vzhľad.
S uvedením Xiaomi Buds 4 Pro môžu teraz používatelia vôbec po prvýkrát upravovať nastavenia zvuku prostredníctvom špecializovanej aplikácie Xiaomi Earbuds. Aplikácia ponúka prístup k personalizovaným funkciám, ako sú režimy ANC, režimy transparentnosti, Built-in Dimensional audio a možnosť pripojenia dvoch zariadení, vďaka čomu si používatelia môžu plne prispôsobiť zážitok z počúvania podľa svojich preferencií. Aplikácia je k dispozícii na stiahnutie v obchode Google Play a poskytuje používateľom úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku.

Slúchadlá Xiaomi Buds 4 Pro sa na Slovensku do predaja dostanú v apríli.   

Skvelý klasický štýl: Xiaomi Watch S1 Pro

Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro sú stelesnením dokonalého spojenia klasického dizajnu a modernej technológie inteligentných hodiniek. Tieto hodinky, starostlivo vyrobené s použitím prémiových materiálov, sú  odolné a štýlové, a  môžu sa pochváliť pozoruhodným 1,47″ AMOLED displejom, otočnou korunkou a zafírovým sklíčkom odolným voči poškriabaniu, ktoré zaručuje dlhodobú funkčnosť. Dodáva sa v dvoch odlišných farebných variantoch vrátane strieborného puzdra s hnedým koženým remienkom a čierneho puzdra s čiernym fluorokaučukovým remienkom, pričom oba si môžete prispôsobiť pomocou viac ako 100 nádherných ciferníkov, aby vyhovovali každému vkusu. Univerzálny hodinkový úchyt navyše umožňuje jednoduchú výmenu remienkov, čo ešte viac zvyšuje všestrannosť hodiniek.

Bezproblémová integrácia jednotného dizajnu používateľského rozhrania a optimalizované animácie hodiniek Xiaomi Watch S1 Pro zvyšujú estetiku rozhrania a plynulosť obrazovky, čím poskytujú bezkonkurenčný používateľský zážitok. Okrem toho jeho pokročilé synchronizačné schopnosti eliminujú časové oneskorenie pri prijímaní oznámení medzi zariadeniami, čím zabezpečujú plynulý a bezproblémový používateľský zážitok. Tieto hodinky sú tiež vybavené funkciou pop-up párovania, ktorá je exkluzívna pre smartfóny Xiaomi, vďaka čomu je párovanie hračkou a zjednodušuje proces nastavenia.
Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro sledujú v reálnom čase informácie o viac ako 100 športových aktivitách. Pre bežcov je k dispozícii aj 10 programov, predpripravených tak, aby vyhovovali rôznym kondičným potrebám, vrátane kombinácie beh/chôdza pre začiatočníkov alebo tréningu zameraného na spaľovanie tukov/výdrž, a dokonca aj intervalového tréningu špeciálne na posilnenie zdravia srdca a pľúc. Ponúka aj rad funkcií na sledovanie tréningových údajov a zdravotného stavu, ktoré zahŕňajú spálené kalórie, intenzitu cvičenia, monitorovanie spánku, srdcovú frekvenciu a sledovanie SpO₂, čo používateľom umožňuje jednoducho sledovať svoj každodenný tréningový pokrok a zdravotný stav.

Hodinky sa môžu pochváliť dlhou výdržou batérie až 14 dní, rýchlo sa tiež nabíjajú a 10 minútové dobitie batérie zabezpečí ďalšie 2 dni bežného používania. Hodinky sú vybavené výkonným reproduktorom a algoritmus potlačenia šumu pomocou umelej inteligencie umožňuje používateľom plynulú a jasnú komunikáciu pri telefonovaní cez Bluetooth® prostredníctvom hodiniek. Okrem toho sa hodinky Xiaomi Watch S1 Pro dodávajú s praktickým bezdrôtovým nabíjacím dokom, ktorý dokáže zariadenie nabiť na 100 % za 85 minút.

Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro sa na Slovensku budú predávať za 329 eur prostredníctvom oficiálnych kanálov spoločnosti Xiaomi od 27.2.2023.

Jazdite odvážne, skúmajte v predstihu: Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra

Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra ako prvá kolobežka od Xiaomi vybavená systémom dvojitého odpruženia ponúka neuveriteľne plynulú a bezpečnú jazdu aj v náročnom teréne. Vďaka zvýšeniu výšky podvozku spolu s pokročilým systémom dvojitého odpruženia získajú jazdci lepší výhľad a stabilitu aj pri jazde na nerovnom povrchu. Na zníženie rizika prasknutia pneumatiky je Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra vybavená väčšími 10-palcovými pneumatikami Xiaomi DuraGel odolnými voči prepichnutiu a samotesniacimi pneumatikami, ktoré zabezpečujú bezpečnosť jazdcov a zlepšujú zážitok používateľov z jazdy.

Elektrická kolobežka Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra bola navrhnutá s pôsobivými, vylepšenými funkciami, vďaka ktorým dosahuje rýchlosť až 25 km/h11 a dokáže ľahko zdolávať svahy so sklonom až 25 %. Jej pôsobivý 940W12 maximálny výkon prevodového motora a batéria s ultra dlhou výdržou poskytujú používateľom slobodu cestovať až do vzdialenosti 70 km13 bez obáv. Úplne nový režim S+ prekvapivo rýchlo zrýchľuje, aby bola jazda vzrušujúca a príjemná.

Vďaka pevnému, ale ľahkému a voči korózii odolnému hliníkovému telu podporuje nový skúter maximálnu nosnosť až 120 kg². Kolobežka je vybavená plošinou s veľkosťou 880 cm² a rozšírenou rukoväťou s dĺžkou 490 mm, celková konštrukcia kolobežky zabezpečuje väčšiu plochu na státie a stabilnejšie uchopenie pre pohodlnú jazdu. Elektrická kolobežka Xiaomi 4 Ultra má tiež stupeň odolnosti IP55.14

Elektrická kolobežka Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra sa na Slovensku dostane do predaja v priebehu apríla.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.