Rihanna sa opäť vyzliekla. Vyzerá skvelo!

1. augusta 2019
4672
 

Už sú to viac než tri roky, odkedy Rihanna vydala svoj posledný u kritikov mimoriadne pozitívne prijatý album Anti. Tento rok síce avizuje vydanie deviateho štúdiového albumu, oveľa viac sa však v posledných mesiacoch angažuje v propagácii svojej značky kozmetiky, oblečenia a spodnej bielizne.

Barbadoská kráska už dávno nie je len speváčkou, ale aj módnou ikonou, ktorá už niekoľkokrát dokázala zmeniť smerovanie módneho biznisu. Podarilo sa jej to aj v minulom roku, kedy predstavila vlastnú kolekciu spodnej bielizne pod názvom SavagexFenty. Na rozdiel od konkurenčných značiek, ako napríklad Victoria’s Secret vôbec nie je nutné mať postavu ako z titulky módneho magazínu.

Stratégia značky je totiž tá, že si v jej portfóliu vyberie každá žena, bez ohľadu na to, akú má postavu. V ponuke sú veľkosti od 32A až do 44DDD, respektíve XS-XXXL. Ceny produktov pritom začínajú už na sume pár desiatok eur. “Moja vízia bola inkluzívnosť a to, aby sa ženy vždy cítili spokojne a vyjadrovali svoju ženskosť cez malú čipku, korzet či podprsenku,” priznala Rihanna.

Aj 31-ročná speváčka v posledných rokoch viditeľne pribrala, sama však už niekoľkokrát zhodnotila, že si z toho vôbec ťažkú hlavu nerobí a nikdy sa vo svojom tele necítila tak dobre, ako teraz. Sebavedomie Rihanne zjavne nechýba a vidieť to aj na najnovších propagačných fotkách, kde RiRi ukázala svoje bujné krivky.

Foto: Savagexfenty

Zdieľaj článok:

Comments are closed.