Hudobný comeback speváčky Tiny. S novým singlom boduje!

14. septembra 2020
2385
 

Speváčka Tina patrila medzi najúspešnejšie slovenské hudobníčky. Napriek tomu sa pár rokov dozadu rozhodla so svojou kariérou skončiť a žiť v ústraní. Dôvodom boli jej zdravotné problémy, ktoré v tej dobe sama priznala. Teraz sa však vracia s novým emotívnym singlom Čo ak.

Ak patríte medzi fanúšikov speváčky Tiny, určite ste dlhé roky sledovali jej harmonický vzťah s raperom Separom. Navonok všetko nasvedčovalo tomu, že vo vzťahu tejto dvojice nie je žiaden problém. O to viac zhruba mesiac dozadu všetkých šokovalo, keď Separ na svojom Instagram priznal, že sa dvojica rozišla. Súdiac podľa všetkého sa rozišli v dobrom a žiadnu drámu v ich rozchod hľadať netreba. „Už navždy sme rodina, ktorú spája nádherných 7 rokov a dve dokonalé deti. Len sme sa rozhodli nepokračovať ďalej ako pár. Nebolo to jednoduché rozhodnutie,“ napísal raper.

Paradoxne práve v tomto období Tina prekvapila svojich dlhoročných fanúšikov, ktorí už možno ani nedúfali v to, čo sa stalo. Tina o rokoch zverejnila svoj nový singel Čo ak, ktorý má od minulého týždňa už viac než 360 000 prezretí. Ak sa započúvate do textu, určite si všimnete, že speváčka v ňom odkazuje na svoju predošlú diskografiu. „A nech sa deje čokoľvek, tak viem že nie si sám. Ten príbeh už je preč, no však tá show sa vrátiť dá.“

Začiatok novej éry?

Tina pred rokmi s hudbou skončila kvôli tomu, že už nechcela byť v strese a mať pocit, že sa neustále musí prekonávať. Teraz sa už chce z hudby len radovať a to bez ohľadu na to, či uspeje v rádiách, alebo nie. „Nemala som očakávania, ani plan, ani marketing, len som sa prihlásila po niekoľkých mesiacoch na Instagram a napísala, že zajtra vyjde pesnička. Naladili ste sa na príjemný gitarový vibe, ale týmto postom by som vás chcela “rozladiť”. Neostaneme v ňom, aj keď sa k nemu vrátime.. za ostatne obdobie som sa pustila do rôznych pesničiek, pre ktoré spoločným menovateľom by mohlo byt slovo SLOBODA. New school, latino, jazz, housik, afrobeats, ci (konečne pre fajnsmekrov) BOOMBAPIK,“ prezradila na svojom Instagrame.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.