Nové značky v Designer Outlet Parndorf a zľava pre všetkých Slovákov

15. októbra 2020
2981
 

Ak chcete svoj šatník doplniť o nové trendy kúsky, v Designer Outlet Parndorf od tohto týždňa nájdete predajne značiek Ferragamo a Woolrich. Nové pop-up predajne otvárajú Hugo Boss a Tommy Hilfiger. Nakupovanie samozrejme prebieha v súlade s bezpečnostnými opatreniami  v dôsledku pandémie ochorenia Covid-19.

S otvorením predajne Ferragamo sa od 16. októbra môžeme tešiť na ešte viac talianskeho luxusu. Módny cár sa vďaka svojim štýlovým dámskym topánkam zaradí medzi tie najlepšie luxusné značky v Designer Outlet Parndorf. Vysoká kvalita produktov inšpiruje ženy, ktoré sledujú trendy a hodnotia ich kvalitu a pohodlie.

Nadčasové zimné kabáty pre celú rodinu

Okrem toho sa môžu návštevníci centra od 19. októbra tešiť na prvotriednu kvalitu vrchného oblečenia a športových kúskov od značky Woolrich. Renomovaná značka známa svojimi kvalitnými a trendy páperovými bundami a kabátmi je obľúbená ďaleko za svojimi hranicami. Kusom značky a absolútnym evergreenom je praktická parka Woolrich, ktorú často nosia aj známe hviezdy. Vďaka tomu je nový obchod v Designer Outllet Parndorf nevyhnutnou zastávkou pre milovníkov medzinárodných športových značiek.

Nové Pop-Up predajne

Pozor: Známe značky Tommy Hilfiger a Hugo Boss rozšírili svoj sortiment o ďalšie pop-up obchody. To najlepšie? Všetci fanúšikovia módy sa môžu tešiť na ešte nižšie outletové ceny.

Levis: Od hlavy k päte v denime

Predajňa obľúbenej značky Levis* získala nový vzhľad a rozšírenú predajnú plochu. Jedna z najpopulárnejších lifestyle značiek denimového oblečenia tak zo svojej ponuky ukáže ešte viac. Vďaka množstvu detailov a opracovaniu sú každé džínsy skutočným pútačom pozornosti. Levis ponúka niečo pre každého milovníka džínsov.

„S otvorením nových predajní v októbri rozširujeme naše vysoko kvalitné portfólio značiek v rôznych kategóriách. Mix značiek v segmente luxusu, životného štýlu a prémiových produktov sa opäť rozšíri. Sme veľmi radi, že naša ponuka bude vďaka novým obchodov a Pop-Up predajniam ešte atraktívnejšia a lákavejšia. Naši návštevníci sa do konca roka môžu tešiť na ďalšie známe značky“, prezrádza Mario Schwann, manažér Designer Outlet Parndorf.

V celom centre je až do 17. októbra Denimový týždeň, ktorého súčasťou je mnoho obchodov, napríklad 7 for all mankind, Levi’s či G-Star RAW. Či už hľadáte novú džínsovú bundu, v ktorej sa budete aj vy cítiť ako hrdina, alebo nový trendový pár džínsov do kancelárie – určite neodídete na prázdno.

Extra zľava pre všetkých Slovákov

Až do 17. Októbra v centre prebieha tiež akcia Hello Autumn. Hello Slovakia. Slovenskí zákazníci Designer Outlet Parndorf sa navyše až do 17. októbra môžu tešiť na ďalšiu extra zľavu z outletových cien.

Počas nakupovania je potrebné dodržiavať nasledujúce body:

  • Ochrana úst a nosa: Všetci zamestnanci a zákazníci musia v obchodoch nosiť rúško alebo inú ochranu nosa a tváre, čo sa odporúča aj vo vonkajších priestoroch centra.
  • Stravovanie: Hostia musia nosiť ochranu úst a nosa aj v priestoroch reštaurácií. Zložiť si ju môžu len v prípade, ak sedia pri stole. Maximálna povolená hranica pre skupiny pri jednom stole je 10 osôb.
  • Dodržiavanie odstupu: Rešpektujte pokyny týkajúce sa sociálneho dištancovania a dodržujte prosím vzdialenosť najmenej 1m.
  • Pri nakupovaní odporúčame možnosť bezkontaktnej platby.
Zdieľaj článok:

Comments are closed.