Kultový vianočný hit od Mariah Carey sa dočkal nového klipu!

5. novembra 2019
3546
 

Tiež milujete vianočné skladby a bez dnes už kultového hitu All I Want for Christmas Is You od Mariah Carey si to neviete predstaviť? Americká speváčka tento rok potešila všetkých fanúšikov tejto skladby úplne novým klipom. Má to však háčik!

Ak by ste čakali, že Mariah Carey pre pieseň z roku 1994 nakrútila nový videoklip, tak ste na omyle. Rodáčka z New Yorku síce fanúšikov skutočne potešila novým klipom, no zábery v ňom vznikli ešte v minulom storočí. Carey sa rozhodla využiť doteraz nikdy nevidené scény z roku 1994 a zostaviť z nich úplne nové video. To sa svojej premiéry dočkalo práve pri 25. výročí vydania tohto songu.

Mariah v tej dobe ešte nebola matkou, nemala problém so svojou postavou a v hudobnom svete nemala takmer žiadnu konkurenciu. Bez zbytočného vychvalovania tak môžeme povedať, že v tom čase bola v najlepšej forme. All I Want for Christmas Is You sa dodnes teší počas Vianoc stále enormnému úspechu, o akom Mariah pár rokov v rámci svojich ostatných hudobných počinov môže len snívať. Minulý rok to dokonca v americkom singlovom rebríčku dotiahla prvýkrát až na #3 priečku, čo sa jej tento rok možno podarí opäť prekonať!

Pôvodné video:

Zdieľaj článok:

Comments are closed.