Eurovea Fashion Forward 2019: Nadčasová kolekcia Pietro Filipi plná farieb

15. apríla 2019
4776
 

Prehliadkový maratón Eurovea Fashion Forward minulý týždeň Bratislavu opäť na pár dní premenil v cieľovú destináciu všetkých fashionistov. Nové kolekcie pre Jar/Leto predstavilo množstvo značiek domácich ale aj zahraničných dizajnérov. Vrcholom štvrtkového večera bola prehliadka značky Pietro Filipi, ktorá opäť stavila na nadčasové kúsky a kvalitné materiály.

Zbohom zima! Nadchádzajúce mesiace ulice opäť zaplavia svieže a výrazné letné farby. Kabáty a hrubé svetre v zemitých farbách v šatníkoch už pokojne môžete vymeniť za svieže kúsky z ľahkých letných materiálov. Presne taká je aj nová kolekcia značky Pietro Filipi, ktorá ponúka štýlové kúsky pre dámy aj pánov.

Ak patríte medzi priaznivcov českej značky Pietro Filipi, určite vás nesklamú ani kúsky pre Jar/Leto 2019. Značka síce funguje už od roku 1993, no stále ostáva verná svojím pravidlám, medzi ktoré patrí elegancia, nadčasovosť a kvalita ponúkaných modelov.

Nová kolekcia odkazuje na súčasné trendy, na svoje si však prídu aj milovníci klasiky, ktorých šatník tvorí najmä biela a čierna farba. Odvážnejšie dámy môžu siahnuť po výrazných šatách v koralovej a ružovej farbe. V pánskej móde naďalej ostáva veľmi trendy kúskom modrý károvaný oblek. Jednotlivé kúsky nájdete samozrejme aj v slovenských predajniach, ktoré nájdete v bratislavskom Auparku, Centrali a Eurovea.

Foto: Milan Marsalka 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.