Ako sa potešiť na Valentína, aj keď si single?

2. februára 2021
3017
 

Blíži sa sviatok všetkých zamilovaných a ty si single? Žiaden problém. Potešiť sa môžeš aj keď si single. Čas ktorý máš pre seba, využi naplno. Urob si z toho jednu veľkú pohodovú wellness party. 

Keď je človek sám, prikláňa sa k názoru, že sviatok svätého Valentína nemá prečo oslavovať. Ak to tak vnímaš aj ty, mýliš sa. Nie je to len o láske k svojmu blížnemu, ale aj k sebe samému. Človek nie je stroj a potrebuje sem tam vypnúť. Dopriať si relax či dobrú spoločnosť má pozitívny vplyv hlavne na náladu a psychické zdravie. Tak prečo si to nedopriať?

Všade samé bublinky

Už si začínal party v kúpeľni? Ako sa vraví, čo nie je môže byť. Doprajte si na úvod domáce spa. Voňavý teplý kúpeľ je priam balzam na dušu. Bez bubliniek to však nepôjde! Nielen tých vo vani, ale aj tých poriadne zachladených v pohári. Skôr, ako vojdete do vane, pusti si relaxačnú hudbu a zapáľ pár vonných sviečok, ktoré túto celú atmosféru vyšperkujú.  Takéto rozmaznávanie si raz za čas zaslúžiš.

Aj pleť si zaslúži wellness

Ktorá z nás by chcela chodiť s unavenou pleťou? Treba sa o ňu starať pravidelne, no výhovoriek tipu nemám čas, je nespočetne veľa. Pri tomto sonickom poklade vám bude stačiť jedna maska, 90 sekúnd a zázraky prídu na počkanie. Presvedčte sa o tom sama. Verte, toto UFO 2 sa stane vašim „parťákom“ na každý deň.

Hovoril tu niekto o pyžamovej párty?

Takéto pozvania sa jednoducho neodmietajú! To, že si ju budete užívať sama neznamená, že správny outfit nie je dôležitý. Práve naopak! Vybrať si vhodné pyžamo sa môže zdať malina, ale nemali by ste zabudnúť na pár faktov. Prvým je veľkosť – čím voľnejšie, tým lepšie, ideálne keby sa v ňom priam strácate. Dôležitý je rovnako materiál, v mäkkom hrejivom pyžame sa budete cítiť ako v bavlnke. Vlnené ponožky tento domáci outfit celé podčiarknu. Už len roztiahnuť sedačku, nahádzať na ňu všetky možné vankúše a nezabudnite, hlavné je cítiť sa  pohodlne.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.