Milionárka Lucia Javorčeková v objatí Majka Spirita!

19. novembra 2018
5941
 

Lucia Javorčeková sa ako jediná Slovenka môže pochváliť tým, že ju na Instagrame sleduje viac než jeden milión fanúšikov. Internetovú „milionárku“ si všimol aj raper Majk Spirit, ktorý sa k známej kráske túli v jeho novom videoklipe.  

Lucia Javorčeková dokázala niečo, čo jej mnohé Slovenky budú ešte dlho len ticho závidieť. Sexi brunetke sa tučné číslo followerov podarilo získať aj bez zbytočných škandálov. Lucia totiž v súkromnom živote žije šťastný život po boku svojho manžela Pavla a vychováva 8-ročnú dcérku. „To, čo vidíte na instagrame, to je, dá sa povedať, moje alter ego, ale inak som úplne bežný človek s úplne bežnými starosťami a radosťami. Veľmi si zakladám na mojej rodine a to je pre mňa úplný základ všetkého,“ priznala v minulosti Lucia pre portál Feminity.

View this post on Instagram

Keď život dáva zmysel ♥️ #motherdaughterpower

A post shared by Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova) on

Napriek tomu, že sa Lucia teší veľkému úspechu najmä v zahraničí, naďalej žije na Slovensku. „V prvom rade chcem poznamenať, že na Slovensku veľmi známa nie som. Ja sa dosť snažím si chrániť súkromie a veľa ľudí si myslí, že žijem v zahraničí, čo je fajn,“ dodala krásna brunetka.

Odvážne fotografie kráľovnej slovenského Instagramu zaujali aj známeho rapera Majka Spirita. Ten len pár dní dozadu oznámil vydanie svojho nového albumu Nie som tu náhodou, ktorý sa do predaja dostane už 3.decembra. Vo videu k skladbe Trochu lásky sa v jeho vrúcnom objatí objaví práve Lucia Javorčeková. Spolu s ňou sa pred kameru postavila aj bývalá Misska Kristína KrajčírováMichaella Chytilová.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.