Majsellf, Martin Cisár a Dj Wich vytvorili spoločný hit

3. februára 2021
3344
 

V aktuálnej situácii podporu nepotrebuje len kultúra, ale tiež gastro, šport a iné služby, ktoré prišli o svojich zákazníkov a príjem. A práve o tom je nova skladba horizont, ktorú spoločne nahrali Majself, Martin Cisár a DJ Wich.

Majself po dlhšej odmlke štartuje začiatok roka so silnou skladbou, ktorej vizuál hovorí sám za seba významy odkaz. Touto skladbou chceli spolu s režisérom podporiť aspoň takto ako kultúra tie odvetvia, ktoré takisto ako oni prišli o svoje publikum či zákazníkov.

„Myslím, že samotný videoklip hovorí za všetko. Kultúra dostala minulý rok dosť zabrať, no nie je to len o nás, ale o nás všetkých, ktorí prišli zo dňa na deň o svoju prácu.  Vybral som si do klipu pár ľudí, ktorých sa to dotýka po pracovnej stránke, ale zároveň sú pre mňa vzorom a motiváciou, že napriek všetkému hľadajú  lepší obzor budúcnosti. Veria, že bude lepšie a pozerajú sa dopredu na svoj „horizont“, ktorí ich tak ako mňa, ženie vpred“, hovorí Majself.

Vo videoklipe od režiséra Lukáša Patrika z LuPa Production vidíme reprezentovať za gastro Andrea Ena, za šport najúspešnejšieho MMA zápasníka Samuela Pirát Krištofiča a kapitána Slovana Bratislava Michala Sersena. Pred prázdnym publikom nielen v klipe sa ocitla aj známa, obľúbená herečka Zuzana Vačková, či baletka Dajana Andová a za kaderníkov sa predstavil hairstylista Marek Hubka.

Za Majselfa, Martina Cisára a DJ Wicha, môžete aktuálne zahlasovať aj v 8.ročníku hudobnej ankety RUKA HORE AWARDS na stránke www.awards.rukahore.sk

Zdieľaj článok:

Comments are closed.