Raperka Iggy Azalea sa vydala! Ide len o peniaze?

3. mája 2019
3883
 

Zdá sa, že austrálska raperka Iggy Azalea to myslí s návratom na hudobnú scénu vážne. Nedávno vydala svoju skladbu Sally Walker, s ktorou sa dostala do prestížneho rebríčku Billboard Hot 100. Teraz fanúšikov potešila provokatívnym videoklipom k singlu Started, kde sa prezentuje ako vzorová zlatokopka čakajúca na rozprávkové dedičstvo!

Honosná vila, provokatívne outfity a nekončiaca párty. Presne tieto tri spojenia charakterizujú nový videoklip kontroverznej raperky Iggy Azalea. Tá si ani tentokrát nerobila zo svojho konania ťažkú hlavu a s hrdosťou opäť ukázala svoje obrovské pozadie aj bujné poprsie. Azalea samozrejme nie je žiadna zlatokopka a celý video myslí ako vtip. Je však viac než isté, že množstvo jej rovesníčok sa podobnou cestou zlatokopky vyberá aj v skutočnom živote.

View this post on Instagram

#STARTED May3

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Skladba Started je druhou ochutnávkou z pripravovaného albumu In My Defense, ktorý by sa mal do predaja dostať ešte tento rok. Dátum jeho vydania síce stále nie je známy, no ide o mimoriadne očakávanú nahrávku, nakoľko svoj debutový a doposiaľ jediný album Iggy vydala ešte v roku 2014.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.