TIP na štýlové doplnky pre každú domácnosť. Tieto kúsky potešia vás aj vašu rodinu!

31. augusta 2022
1273
 

Začiatok jesene a príchod chladnejšieho počasia je ideálny pre refresh vašej domácnosti. Ak chcete svoj domov ozvláštniť len o sériu doplnkov, určite v každej domácnosti nájde uplatnenie štýlová posteľná súprava. Tí, ktorí sa chystajú na väčšiu rekonštrukciou svojho domova, môžu svoju kúpeľnú premeniť na oázu pokoja.

Pre pokojný spánok

S príchodom jesene určite oceníte, ak sa zabalíte do príjemnej 3-dielnej vlnenej posteľnej súpravy z Merino vlny, ktorá navyše pomáha pri reumatických ochoreniach a neuralgii. Sada sa skladá z vankúša 45 x 75 cm, prikrývky 135 x 200 cm a podložky 140 x 200 cm.

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 165.90 €

Froté pohladenie

Uteráky patria k potrebnej výbave každej domácnosti. Čas strávený v kúpeľni si užijete o to viac, ak siahnete po froté osuškách, ktoré sú typické svojimi mäkkými bavlnenými slučkami, ktoré skvele absorbujú vlhkosť. Froté osuška Gracie je vyrobená z česanej 100% bavlny vysokej kvality a znáša pranie pri teplote až na 60 °C.

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 15,90 €

Originálne spojenie kvetinového motívu

S čím ozvláštniť svoj jedálenský stôl? Krásna jedálenská súprava EYE, vyrobená z kvalitného glazovaného porcelánu v tradičnej českej porcelánke Thun, bude skutočnou ozdobou vášho stola. Neobyčajne tvarované taniere zaujmú na prvý pohľad a krásny kvetinový vzor navodí príjemnú atmosféru pri posedení s rodinou či priateľmi pri dobrom pokrme.

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 49,90 €

V lete schladí, v zime zahreje

Barančeková súprava z mikrovlákna Dual Feel je ideálnou pre použitie počas celého roku. Zimná strana s barančekom príjemne hreje, letná strana z mikrovlákna vás naopak ochladí počas letných dní. Celá súprava je potlačená metódou digitálnej tlače, ktorá zaručí vysokú kvalitu farieb a ich stálofarebnosť.

Dostupné na www.dedoma.sk v cene 49,90 €

Už žiadne zranenia

Vaša kúpeľňa by mala slúžiť celej rodine rovnako, bez ohľadu na vek či pohlavie vašich rodinných príslušníkov. Vďaka technológii CoolTouch sa už nemusíte báť toho, že by si vaše ratolesti oparili svoje telo pri chvíľke vašej nepozornosti. Premyslené rukoväte ProGrip poskytujú precízne ovládanie objemu a teploty vody, a vďaka vnútornému chladiacemu kanáliku GROHE CoolTouch celé telo batérie nikdy neprekročí teplotu vody, ktorá z nej vyteká. A čo ak trávite čas v sprche o niečo dlhšie? Integrované tlačidlo Eco vám pomôže ušetriť až 50 % vody.

Dostupné na www.grohe.sk

Zdieľaj článok:

Comments are closed.