Fotky, ktoré mali ostať navždy utajené. Martina Schindlerová konečne ukázala svadobné zábery!

30. marca 2020
6131
 

Napriek tomu, že po svojej účasti v prvej SuperStar patrila medzi najobľúbenejšie slovenské speváčky, kariéru povesila na klinec. K spevu sa vrátila až po tom, ako stroskotalo jej manželstvo. Práve o nevydarenom vzťahu je aj jej nová skladba Búrky.

Martina Schindlerová to s návratom na hudobnú scénu myslí vážne. Po tom, ako v minulom roku vydala dvojicu singlov Radšej mi chýbaj a Pokoj svätý posiela do éteru pieseň Búrky. Schindlerová si už počas SuperStar vyslúžila prezývku „ľadová kráľovná“. O svojom osobnom živote nikdy nehovorila a navonok neprejavovala takmer žiadne emócie.

Jej nové video pre pieseň Búrky je tak veľkým prekvapením aj pre jej skalných fanúšikov. Rodáčka z Bratislavy nám poprvýkrát dovolí nahliadnuť do svojho súkromia. Dokonca ukáže dcéru Martinku, ktorú pred zrakom verejnosti dlhé roky skrývala.

Celú skladbu si ako aj v prípade predošlého singlu napísala sama Martina. Po jej vypočutí a vzhliadnutí výsledného vizuálu je viac než isté, ktorou etapou svojho života sa charizmatická brunetka inšpirovala.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.