Ronie a Dominika Mirgová v jednej posteli! Čo je za tým?

15. októbra 2019
4758
 

Fanúšikom popovej hudby zrejme speváčky Ronie a Dominiku Mirgovú predstavovať netreba. Kým druhá menovaná tento rok vydala už svoj štvrtý album, tak o Ronie sme sa ešte vlastného albumu nedočkali. Dievčatá teraz spolu nahrali pieseň Stále, ktorá je predzvesťou debutového EP s názvom Domino, ktoré Ronie vydáva už o pár týždňov.

Počas leta ste určite aspoň raz počuli chytľavú skladbu Bam Bam, ktorú Ronie nahrala s Majkom Spiritom. Netrvalo dlho a svojich fanúšikov prekvapila ďalším singlom. Opäť ide o spoluprácu, tentokrát však Ronie k mikrofónu prizvala jednu z najúspešnejších slovenských speváčok posledných rokov.

Ronie síce svoj nový hit naspievala s Dominikou Mirgovou, celé to však mohlo dopadnúť úplne inak. Ako prvú totiž na spoluprácu oslovila 44-ročnú speváčku Mishu. „Aj keď bola Misha za, čas nám neprial, a tak to napokon nevyšlo. Je matka dvoch detí a má teraz veľa inej práce ako fotografka a lektorka, má množstvo prednášok. Každopádne, možno do budúcna, keď bude viac času,“ vysvetľuje Ronie.

Spája ich spoločná láska

Obe speváčky spája dlhoročné priateľstvo a obrovská láska k hudbe. Práve kvôli tomu Ronie na spoluprácu pri tejto skladbe napokon oslovila práve Dominiku. „Ako rovnocenná alternatíva mi hneď napadla Dominika, u ktorej tiež z jej pesničiek cítim, že miluje hudbu rovnako ako ja celým srdcom a odovzdáva emócie do svojich songov. Tak som ju oslovila s tým, či by mala záujem a ona súhlasila.“

Dievčatá pieseň odpremiérovali spolu s vydareným videoklipom, ktorý vám možno pripomenie hit We Found Love od Rihanny. Namiesto muža a ženy však sledujeme príbeh dvoch žien, ktoré spája spoločná náklonosť. „Dominika znázorňuje hudbu, ktorá ma stále sprevádza. Keď napríklad Dominika zrazu v scéne zmizne, chceme ukázať, ako sa cítim, keď hudba nie je pri mne.“

Zdieľaj článok:

Comments are closed.