Jasmina Alagič a Rytmus čakajú bábätko!

24. decembra 2018
5666
 

Najznámejšia dvojica slovenského šoubiznisu má dvojnásobný dôvod na radosť. Jasmina Alagič totiž pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Z kontroverzného rapera Rytmusa sa tak konečne stane otec.

Kým minulý rok meno Jasmina Alagič takmer nikto nepoznal, dnes je z nej najžiadanejšie meno slovenského šoubiznisu. Jasmina sa dokonca stala najvyhľadávanejšou celebritou slovenského Google. V rebríčku najvyhľadávanejších Slovákov a Sloveniek celkovo obsadila 5. priečku.

Alagič v úvode roka verejnosť zaujala ako moderátorka SuperStar a neskôr excelovala ako súťažiaca v šou Tvoja tvár znie povedome. Značnú pozornosť jej priniesol aj vzťah s najznámejším slovenským raperom. Ten v štedrovečerný večer zverejnil fotografiu, ktorou potvrdil dohady o tehotenstve svojej partnerky. „Najkrajší darček v mojom živote. Naše prvé a posledné Vianoce vo dvojici. Milujem ťa mamina.“

Tú istú fotografiu na svojom profile zverejnila aj sympatická moderátorka. „Tieto Vianoce trávime s Paťkom dvaja, ale už tie nasledujúce nás bude o jedného viac. Tešíme sa z tohto daru, sme vďační za všetku radosť, ktorú nám dáva aj keď je ešte len v brušku. Chceli sme sa s Vami o to tento zázrak podeliť. Pozdravujeme všetkých, ktorí momentálne zažívajú podobný zazrak ako my a posielame veľa veľa veľa lásky,“ napísala Jasmina. Zamilovanej dvojici gratulujeme!

Foto: Instagram

Zdieľaj článok:

Comments are closed.