Samantha Fox sa opäť vracia na Slovensko!

10. júna 2019
4728
 

Slovensko sa opäť dočká hviezdy svetového formátu. Na 8. ročníku kultúrno-zábavného festivalu Nestville Open Fest sa tento rok slovenským fanúšikom predstaví hudobná ikona 80-tych rokov Samantha Fox. Slovenských fanúšikov sa už nevie dočkať a sľubuje, že odznie aj jej najväčší hit Touch Me.

Samantha Fox sa na Slovensku ukázala už v minulom roku, kedy prekvapivo zaspievala na jarmoku v Kláštore pod Znievom. Tento rok sa na koncertné pódium v našej krajine vráti vo veľkom štýle a zaspieva na rovnakom pódiu, kde sa okrem nej ukáže aj Richard Müller, Kristína, Sima či skupina Gladiátor.

Známa speváčka Slovákom poslala odkaz s vrúcnymi pozdravmi a bozkami. S očividne skvelou náladou prezradila aj, že sa svojho príchodu a slovenského publika nevie dočkať. Rodáčka z Anglicka poodkryla akým smerom sa bude jej vystúpenie v Hniezdnom uberať „Vystúpim s mojou úžasnou kapelou a zaspievam všetky svoje hity a omnoho viac. A samozrejme zaspievam aj Touch me“.

Jedinečný festival pre celé rodiny

Nestville Open Fest patrí medzi najväčšie podujatia na východnom Slovensku a ročne pirláka tisícky ľudí. Malebná dedinka v okrese Stará Ľubovňa ponúka už tradične veľké lákaldá pre všetky vekové kategórie. Najmenších určite poteší vystúpenie Mira Jaroša. V detskom hangári je pre nich pripravených počas celého festivalu množstvo pútavých atrakcií, ako napríklad bublinové či balónové show, maľovanie na tvár a detské divadielka. Plre mladých ľudí bude určite veľkým lákadlom množstvo svetových DJ-ov, ktorú pravidelne koncertujú na Ibize. Mená ako Ray Paeron , DJ Milana, DJ Borra, či NUFF & LEKNO rozprúdia zábavu a navodia skutočnú atmosféru horúcich diskoték.

Malí či veľkí milovníci čokolády si prídu na svoje v čokoládovom svete Nestville Chocolate plnom vynikajúcich dobrôt a čokolády, ktorý je výnimočnou súčasťou Nestville Parku. Dospelákov určite poteší zaujímavá expozícia Nestville Park, ktorá návštevníkov festivalu prevedie tajomným svetom liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel.

Zdroj: Janka Marczellová (Nestville Open Fest)

Zdieľaj článok:

Comments are closed.