Pre dlhotrvajúco hladkú pokožku siahnite po Braun IPL

3. mája 2022
1464
 

Braun ponúka inovovaný rad prístrojov IPL, ktoré poskytujú rýchle a dlhotrvajúce odstránenie chĺpkov po dobu až 6 mesiacov.

Naše telá sú rôzne a rovnako sa líši aj náš postoj k chĺpkom na tele. Niekto ich oslavuje a stará sa o ne, iný ich skrýva a odstraňuje. Ako vy sami pristúpite k svojim chĺpkom, to je iba na vás – neexistuje žiadny univerzálny a správny prístup. Jedno je tu však spoločné: je to iba vaše rozhodnutie a nikoho iného!

Po zrealizovaní rozsiahleho prieskumu o metódach odstraňovania chĺpkov a pozitívnom vnímaní tela značka Braun zistila, že ženy na celom svete používajú v priemere 2,5 rôznych metód na odstraňovanie chĺpkov, aby dosiahli rovnaký cieľ na rôznych častiach tela.

Vieme tiež, že pandémia Covid-19 zmenila pohľad na metódy odstraňovania chĺpkov. Predovšetkým sa zvýšila obľuba domácej epilácie, ktorá pretrvala až do dnešných dní, keď sú už salóny krásy znovu otvorené. V reakcii na to ikonická značka Braun ponúka riešenie, ako dosiahnuť perfektný výsledok v pohodlí domova, bez akýchkoľvek kompromisov.

Inovovaný rad Braun IPL (skratka znamená intenzívne pulzné svetlo) uvádza na trh nové prístroje
Silk-Expert Pro 3 a Silk-Expert Pro 5, ktoré ponúkajú rýchle, výkonné a zároveň šetrné odstránenie chĺpkov s dlhotrvajúcimi viditeľnými výsledkami po dobu až 6 mesiacov. Nové prístroje sú šetrné k pokožke od hlavy až po päty vďaka technológii Skin Pro, ktorá automaticky a priebežne optimalizuje každý záblesk 80x za sekundu podľa odtieňa pokožky na rôznych častiach tela.

Modernizovaný rad Braun IPL umožňuje dosiahnuť v pohodlí vášho domova taký vzhľad a pocit, po ktorom túžite. Či už ide o dlhotrvajúcu hladkosť alebo o prirodzené ochlpenie, Braun vám zverí do rúk svoje odborné znalosti, aby ste mohli byť sami sebou bez akýchkoľvek zábran a mohli upravovať svoje chĺpky presne podľa vašich predstáv.

Funkcie a výhody prístroja Braun Silk-Expert Pro 5:

 • Hladká pokožka ako zo salónu až na 6 mesiacov.[1] Výsledky budú viditeľné už za 4 týždne.[2]
 • Rýchla a šetrná starostlivosť od hlavy až po päty. Technológia Skin Pro 2.0 automaticky optimalizuje silu každého záblesku (10 úrovní intenzity) podľa odtieňu vašej pleti.
 • Menej vynechaných miest – vďaka nepretržitým a rýchlym zábleskom s frekvenciou až 125krát za minútu umožňuje jednoduché kĺzanie po pokožke a zanecháva menej neošetrených miest.
 • Šetrný k pokožke, dokonca aj na tých najcitlivejších miestach (na tvári, v podpazuší, v oblasti bikín) vďaka trom citlivým režimom, ktoré znižujú intenzitu svetla na potrebnú úroveň.
 • Ošetrenie pokožky s rôznymi hlavicami pre nohy, ruky, tvár, podpazušie, oblasť bikín, hrudník a chrbát.
 • Životnosť 400 000 zábleskov zodpovedá 22 rokom starostlivosti.
 • O 15 % menší a o 25 % ľahší epilátor než bol predošlý model Silk-Expert 5 – pre jednoduchú manipuláciu a ošetrenie bez námahy.
 • Zabalené v prémiovom puzdre.
 • Cena: od 269,00 € – 609,00 € (Všetky rozhodnutia o cenách, sortimente, marži a predaji sú výhradne na uvážení maloobchodníka / veľkoobchodníka / distribútora.).

 

Funkcie a výhody prístroja Braun Silk-Expert Pro 3:

 • Hladká pokožka ako zo salónu po dobu až 3 mesiacov.[3] Výsledky budú viditeľné už po 3 mesiacoch.[4]
 • Rýchla a šetrná starostlivosť od hlavy až po päty. Technológia Skin Pro automaticky optimalizuje silu každého záblesku (3 úrovne intenzity) podľa odtieňu vašej pleti.
 • Menej vynechaných miest – vďaka nepretržitým a rýchlym zábleskom s frekvenciou až 100krát za minútu umožňuje jednoduché kĺzanie po pokožke a zanecháva menej neošetrených miest. Ponúka o 70 % vyššiu frekvenciu opakovania zábleskov oproti predošlým modelom PL3.
 • Šetrný k pokožke, dokonca aj na tých najcitlivejších miestach (na tvári, v podpazuší, v oblasti bikín) vďaka citlivému režimu, ktorý znižuje intenzitu svetla na potrebnú úroveň.
 • Ošetrenie pokožky s rôznymi hlavicami pre nohy, ruky, tvár, podpazušie, oblasť bikín, hrudník a chrbát.
 • Životnosť 300 000 zábleskov zodpovedá 16 rokom starostlivosti.
 • Modernizovaný dizajn s prémiovejšou strieborno-bielou farebnou kombináciou.
 • Zabalené v pevnom kozmetickom puzdre.
 • Cena: Od 339,00 € – 389,00 € (Všetky rozhodnutia o cenách, sortimente, marži a predaji sú výhradne na uvážení maloobchodníka / veľkoobchodníka / distribútora.).

Nie je pre vás metóda IPL vhodná? Siahnite po klasickom depilátore

Pokiaľ patríte medzi tie, ktoré neznesú predstavu viditeľných chĺpkov na tele a nebaví vás každý večer tráviť čas starostlivým holením žiletkou alebo vás oblieva pot pri predstave, že si trháte chĺpky horúcim voskom či cukrovou pastou, siahnite po niektorom z depilátorov od Braun. Tie sú tiež perfektnou voľbou pre ženy so svetlými chĺpkami, pre ktoré metóda IPL nie je príliš funkčná – jednoducho preto, že svetelný záblesk svetlý chĺpok nepohltí. Nielen, že pre vás nebude epilácia úmorná a bolestivá, ale naviac vďaka depilátoru ušetríte mnoho času – holiace strojčeky od Braun vám totiž zaistia dokonale hladkú pokožku aj na ťažko dostupných miestach a navyše, vydrží podstatne dlhšie než obyčajné holenie žiletkou. A aby toho nebolo málo, depilátor sa vám vojde skvele aj do každej cestovnej batožiny, či už cestujete s veľkým kufrom alebo malým ruksakom.

Silk Épil 9 Flex – dámy, zbystrite pozornosť

Silk Épil 9 Flex je prvý depilátor na svete, ktorý disponuje flexibilnou hlavou. Vďaka tomu sa dostane aj na ťažko dostupné miesta, ako sú kolená a členky a zaistí vám dokonale hladkú pokožku, po ktorej túžite. Depilátor je veľmi jednoduchý na použitie a intuitívny, takže bude pomocníkom, ktorého si so sebou môžete vziať naozaj všade. Revolučný depilátor sa stará o každú kontúru a tvar vášho tela a dokonale sa prispôsobí každej línii vašej jedinečnosti. Vďaka flexibilnej hlave a najúčinnejšej technológii Micro-Grip so 40 pinzetami dosiahnete nielen perfektne hladkej pokožky s minimálnym počtom vynechaných miest, ale ušetríte aj mnoho času – hladká pokožka vám totiž vydrží až niekoľko týždňov. Vďaka svetielku SmartLight si navyše posvietite aj na ten najmenej viditeľný chĺpok, ktorý by ste inak prehliadli.

Depilátor vás tiež poteší funkčným prepracovaným dizajnom a špičkovým výkonom. Disponuje novou a štíhlejšou ergonomickejšou rukoväťou a protišmykovou povrchovou úpravou, ktorá vám zaistí bezchybnú manipuláciu ako pri mokrej, tak aj pri suchej epilácii. Šikovná technológia SensoSmart vás naviac upozorní, keď zatlačíte príliš a bude vás navádzať k čo najlepšiemu výsledku. Celý prístroj je tiež 100 % vodotesný, takže ho môžete bez obáv používať aj vo vani či sprche.

Depilátor Braun Silk Épil 9 Flex disponuje niekoľkými rôznymi nadstavcami, ktoré využijete na starostlivosť o pokožku celého tela:

 • 3 depilačné nadstavce pre potreby celého vášho tela – masážny valčekový nadstavec najlepšie využijete pre jemnejšiu depiláciu, kontaktný nadstavec pre bližší kontakt s pokožkou a nadstavec na tvár pre citlivejšie oblasti.
 • S holiacou hlavou môžete holiť a zastrihovať citlivé oblasti, ako sú podpazušie alebo línia bikín. Holiaci prístroj disponuje dvoma zastrihávačmi dlhých chĺpkov s hrebeňom, ktorý umožňuje presné zastrihávanie.
 • 2 peelingové kefky (jemná pre jemnejšiu pokožku a hĺbková pre menej zarastajúcich chĺpkov) exfoliujú a čistia pokožku pre ešte väčšie zdokonalenie a rozžiarenie.
 • Používajte masážny vankúšik na telo so svojím obľúbeným telovým mliekom a majte viditeľne pevnejšiu pokožku a lepší vzhľad pleti.
 • Súčasťou sady je tiež tvárový depilátor a čistiaca kefka 2v1 Braun Face, ktorú môžete použiť na starostlivosť o tvár.
 • Cena: 184,90 € – 229,90 € podľa modelu (Všetky rozhodnutia o cenách, sortimente, marži a predaji sú výhradne na uvážení maloobchodníka / veľkoobchodníka / distribútora.)

—————————————————————————————————————————————————

[1] 74 % redukcia ochlpenia po 12 týždňovom ošetrení (kombinovaná hodnota pre oblasť bikín, nôh a podpazušia). Individuálne výsledky sa môžu líšiť.

[2] Pri dodržiavaní odporučenej schémy. Individuálne výsledky sa môžu líšiť.

[3] 74 % redukcia ochlpenia po 12 týždňovom ošetrení (kombinovaná hodnota pre oblasť bikín, nôh a podpazušia). Individuálne výsledky sa môžu líšiť.

[4] Pri dodržiavaní odporúčanej schémy. Individuálne výsledky sa môžu líšiť.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.