Wau! Takto dobre ešte Dominika Mirgová nevyzerala!

18. júla 2019
5245
 

Ak ste sledovali Superstar, určite si spomínate na Dominiku Mirgovú. Tá sa postupom času zaradila medzi najúspešnejšie slovenské speváčky. Tento status si potvrdila aj v pondelok večer, kedy v spoločnosti Dary Rolins pokrstila svoj štvrtý štúdiový album Toto som ja.

Keď pred pár mesiacmi Dominika vydala album Toto som ja, tak samú seba prezentovala ako úplne novú, znovuzrodenú hudobníčku. Rodáčka z Trnavy upustila od popu a zamerala sa skôr na R&B a Hip-Hopovú produkciu, čo sa postupom času ukázala ako správna cesta. Oveľa viditeľnejšia zmena však v prípade tejto speváčky prišla po vizuálnej stránke.

Dominika Mirgová v pondelok opäť všetkých šokovala svojou výrazne pochudnutou postavou. V minulosti speváčku trápilo pár kíl naviac, tie sa jej však za posledný rok podarilo úspešne hodiť a teraz vyzerá lepšie, než kedykoľvek predtým! K skvelému výzoru Dominike počas krstu dopomohol extravagantný outfit od značky Factory WTF?! a vizáž od Lucii Šenkovej.

Dominika počas krstu albumu neskrývala svoje emócie, ktoré následne vložila aj do príspevku na svojom Instagrame.„Album mi pokrstila Dara Rolins a toto budem považovať za najkrajší okamih za celých 12 rokov odkedy som na scéne. Niečo ako dostať slávika. Tento status píšem už vyše hodiny, stále som dojatá a hľadám tie najkrajšie slová, no len by som sa znova opakovala… ! SOM ŠŤASTNÁ A SOM NA SEBA HRDÁ ! To sú asi tie slová, ktoré mám chuť zakričať!“

Pochvalné slová Dominike adresovala aj krstná mama Dara Rolins, ktorá priznala, že jej cestu sleduje už od Superstar a označila ju za jednu z tých vyvolených superstaristov, ktorým kariéra úspešne funguje dodnes. „Dominika Mirgová ma prvýkrát okúzlila v Superstar, kde som porotcovala, v tej dobe s Lolou v bruchu. Takto dôkladne ju predstavujem mojim českým sestrám a bratom. Tým slovenským ju predstavovať fakt nemusím,“ dodala vo svojom instagramovom príspevku.

Foto: KKphotography.sk

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.