Vitamíny neberieš? Ako dlho ešte budeš chorá? Spláchni choré reči jedným shotom a vyboostuj si imunitu s Rio Cold Press Ginger shotmi

19. decembra 2023
833
 

Naša imunita dostáva pravidelne zabrať. A to nielen kvôli stresu a chorobám, ale často aj kvôli nevyžiadaným radám a otázkam, ktoré počúvame všade okolo seba. Veď to poznáš. Prídeš na návštevu k rodine a ešte skôr, ako si sadneš, zosype sa lavína otázok a nepríjemných komentárov. Ako to, že ešte nemáš dieťa? A kedy bude svadba? To si naozaj chceš v zime obliecť toto? Často sa môže zdať, že naše okolie vie lepšie, čo je pre nás dobré, ako my. Hoď vírusy aj choré reči za hlavu! Buď nad vecou a urob to najlepšie pre svoju imunitu a pohodu s čerstvými zázvorovými shotmi Rio Cold Press v super príchutiach.

Daj na prvé miesto seba, odstráň zo svojho života toxických ľudí a ich nevyžiadané rady či komentáre a začni sa o seba viac starať. Skvelým pomocníkom, ako podporiť náš imunitný systém sú čerstvé zázvorové shoty od slovenskej značky Rio Cold Press, ktoré boli špeciálne vyrobené na podporu imunity s poriadnou dávkou vitamínu C a D3.

Dopraj si kedykoľvek počas dňa túto vitamínovú bombu, ktorá je pripravená z tých najlepších a lokálnych surovín. Vďaka šetrnej metóde lisovania za studena si zachováva maximum vitamínov a minerálov, prirodzenú farbu, chuť a vôňu. Naviac neobsahuje žiadne konzervačné látky, GMO, farbivá, pridanú vodu, cukor ani „nevyžiadané rady“. Len poriadnu dávku zázvoru, ktorá ťa nakopne.

Na pultoch v obchodoch ich nájdeš v 4 príchutiach: Ginger shot jablko-cvikla, Ginger shot jablko, Ginger shot pomaranč a Kurkuma shot pomaranč-mango. S ktorým shotom si pripiješ na zdravie ty?

Zdieľaj článok:

Comments are closed.