Selena Gomez potrebuje frajera. Nejde jej o sex, hľadá lásku!

15. apríla 2020
3025
 

Selena Gomez v tom má jasno. Charizmatická speváčka je síce krásna a úspešná, no jedna vec jej v živote stále chýba. Selena vo svojej novej skladbe Boyfriend priznáva, že už je unavená z toho, že stále stretáva len tých „zlých“ chlapcov. Jediné čo by konečne chcela je skutočná láska.

Ešte v úvode januára vydala Selena Gomez svoj album Rare, z ktorého pochádza tiež jej veľký hit Lose You To Love Me či Look At Her Now. Nečakanú pandémiu koronavírusu a prísne opatrenia, kvôli ktorým musíme ostať doma sa Selena rozhodla svojim fanúšikom aspon z časti spríjemniť. Pred pár dnami totiž vydala deluxe verziu spomínaného albumu, ktorá je doplnená o trojicu nových skladieb.

Jednu z nich Selena rovno využila ako svoj nový singel. Pieseň Boyfriend je ironická, no stále s nadhľadom myslená skladba o tom, ako v súčasnosti ne-fungujú medziľudské vzťahy. Gomez svojich fanúšikov rovno potešila aj videoklipom, v ktorom svojich nápadníkov premieňa v žabiakov. Kto vie, čo by dnes urobila s Justinom Bieberom či The Weekndom. „Chcem priateľa. Povedz mi, ostali ešte nejaký dobrí? Stále narážam, len na tých zlých, ale chcem lásku. Chcem priateľa,“ odznie v novinke.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.