Poznáme novú Miss Slovensko: Čo sa dialo v zákulisí?

9. augusta 2021
2263
 

Víťazkou 26.ročníka súťaže Miss Slovensko sa stala Sophia Hrivňáková z Banskej Štiavnice. Rozhodla o tom porota na čele s riaditeľom súťaže Miss Slovensko Michaelom Kováčikom. Hrivňáková sa zároveň stala víťazkou titulu Miss GOSH, ktorú udeľuje kozmetická značka Gosh Copenhagen.

Prvou vicemiss sa stala Sylvia Šulíková z Bratislavy a druhou vicemiss pre rok 2021 je Jana Vozárová z Púchova. Na základ hlasovania divákov získala titul EVA Miss Sympatia 2021 Júlia Ivanová, ktorá sa tiež stala Miss Úsmev a Miss Press. Titul Miss Príjemný hlas získala po hlasovaní na stránkach Rádia Jemné Gréta Sobeková z Bardejova.

O korunku novej kráľovnej krásy bojovalo celkovo dvanásť nádherných finalistiek, ktoré vybrali na semifinálovom kole v polovici apríla. Absolvovali spolu niekoľko sústredení a workshopov. Večer plný ženskej krásy moderoval Libor Bouček a vystúpili na ňom Emma Drobná, Martina Schindlerová, Ego a KRS Movement.

Zákulisie plné smiechu

Ak by ste čakali, že v zákulisí vrie počas finálového večera napätá atmosféra, tak by ste sa mýlili. Dievčatá počas mesiac príprav na svoj večer vytvorili skvelý kolektív. Sobotný večer si tak užili v skvelej nálade aj bez zbytočnej nevraživosti.

Finalistky sa počas finálového večera predviedli hneď v niekoľkých kolekciách. Dve prehliadky boli pod patronátom módneho domu Alizé, ďalšia kolekcia pochádzala z concept store Priveé a záver galavečera bol aj tento rok v znamení krásnej prehliadky svadobného salónu WEM a slovenského výrobcu šperkov LORETTA. Plavková časť finálového večera patrila slovenským plavkám svetovej značky Relleciga. Všetky finalistky svojou obuvou podporila americká značka Steve Madden.

Počas večera predviedli finalistky aj svoje talentové čísla. Nechýbala akrobacia, spoločné maľovanie obrazu, spoločenský, ľudový i moderný tanec, ale aj spevácke číslo s doprovodom klavíra.

Víťazka súťaže Miss Slovensko získala 25 zaujímavých cien. K tým hlavným patrí prenájom auta na jeden rok od spoločnosti AVIS MaxiRent, exkluzívnu dovolenku pre 2 osoby do fascinujúceho Ománu od CK Hydrotour i kompletne zariadený 3-izbový byt na jeden rok v jednom z projektov spoločnosti ISMONT. Krásna Sophia Hrivňáková nás tiež bude reprezentovať na svetovom finále 70. ročníka Miss World, ktoré sa uskutoční 16. decembra 2021 v hudobnej sále Coca-Cola v San Juan v Portoriku.

Foto: Miss Slovensko

Zdieľaj článok:

Comments are closed.